Hadise Oturuş! - Son Dakika

Hadise Oturuş!

29.10.2012 14:36

1
Bayramın 3. gününde Kıbrıs'ta sahneye çıkan isimlerin arasında Hadise de vardı. Bayramın ilk gününü ailesiyle beraber geçirdiğini belirten Hadise, günü birlik geldiği Cratos Premium Otel'de sahne aldı.
2
Hadise ''Kıbrıs'a pek çok kez geldim ama gezme fırsatım olmadı, bir daha ki gelişimde gezmeyi düşünüyorum'' dedi. Sahneye çıkmadan üzerindeki kürkün hayvanseverler tarafından tepki çekebileceğinin hatırlatılması üzerine Hadise, ''Bu imitasyon, gerçek değil ben de bir hayvanseverim'' dedi.

3
Sahne şovlarıyla herkesi kendine hayran bırakan Hadise, bir ara hayranlarına yaklaşabilmek için kendisine has oturuşuyla dikkat çekti. Güleryüzünü ve enerjisini hiç kaybetmeyen sanatçı, 2 saat boyunca hiç durmadan dans etti. Sahnesine “Aşk Kaç Beden Giyer” şarkısı ile başlayan Hadise, bordo rengi kürkü ve payet işlemeli seksi şortu ile göz doldurdu.
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18

Son Dakika Hadise Oturuş! - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Canlı yayında bilerek göğüslerini gösteren jüri üyesi kızlarıyla birbirine girdi! Sebep yine aynı Çıplak fotoğraflarını satan modeli şaşırtan talep! En çok o pozu istiyorlar "Her seferinde yıkıyorum" demişti! Cardi B, taharet temizliği için asistan tutmuş Sorumsuzca davrananların eseri! İstanbul'un bir ilçesinde kediler 'Şirinler'e döndü Boyları 12 metre kiloları 50 ton! 2 bin yıldır öylece duruyorlar