Son Dakika Haberleri: Haftalardır Kayıptı! 23 Yaşındaki Genç Turistin Cesedi Çıplak Halde Bulundu

Haftalardır Kayıptı! 23 Yaşındaki Genç Turistin Cesedi Çıplak Halde Bulundu

13 gün önce

Guatemala seyahati sırasında kaybolan ve haftalardır haber alınamayan 23 yaşındaki İngiliz gezgin Catherine Shaw'ın cesedi çıplak halde bulundu.

1
23 yaşındaki İngiliz gezgin Catherine Shaw, geçtiğimiz hafta Guatemela seyahati sırasında ortadan kaybolmuştu.
2
Haftalardır haber alınamayan genç kız için, yurt dışında kaybolan yabancı uyruklu kişilerin izini süren Lucie Blackman Trust örgütü devreye girdi.
3
Örgüt, talihsiz genç kızın cesedine ulaşıldığı bilgisini verdi.
4
Dünya basınında genç kızın 90 metrelik bir uçurumdan düşerek can verdiği bilgisi yer alsa da Guetemala medyası, Shaw'ın tecavüze uğrayarak, öldürüldüğü ihtimalinin üzerinde duruyor.
5
Son olarak 4 Mart günü görülen ve 5 Mart günü kayıp olduğu bilgisi duyurulan genç kız, tanıkların ifadelerine göre San Pedro bölgesindeki Eco Hotel'den 5 Mart günü 01:37'de ayrıldı ve 03:19'da otele geri döndü.
6
Shaw, 05:23'te yanında bir köpekle tekrar otel odasından çıktı ve Atitlan Gölü'ne doğru yürüdü.
7
Kayıp ihbarından sonra yola düşen arama ekipleri, genç kızın yanındaki köpeği bölgedeki yanardağın orada buldu fakat Shaw'a dair bir iz yoktu.
8
Uzun arayışlar sonucu Katherine Shaw'ın darbukasına rastlandı.
9
Çok geçmeden bölgede bulunan bir dağın civarında, genç gezginin çıplak cesedi bulundu. Yapılan otopsi sonucu, Shaw'ın en az 4 gün önce öldüğü saptanırken, kafatasına aldığı bir darbe sonucu yaşamını yitirdiği açıklandı.
10
Geçtiğimiz Eylül ayından beri dünya seyahati yapan 23 yaşındaki Shaw'ın ölümü, ailesi ve arkadaşlarını yasa boğdu.
11
Katherine Shaw'ın kayıp olduğu günlerde, genç kızın ailesi bir video paylaşarak, çok endişelendiklerini söylemişlerdi.
12
Birleşik Krallık Dışişleri Bakanlığı, genç kızın ölümüyle ilgili ''Guatemala'da kaybolduğu rapor edilen Britanyalı kadının ailesine destek veriyoruz ve konu ile ilgili yetkililerle iletişim halindeyiz.'' açıklamasını yaptı.
13
14
15
16
17
18
19

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Yeşilçamın Küçük Hanım'ıydı, Akıl Hastanesine Zincirlendi! İşte, Belgin Doruk'un Trajik Hikayesi Salako'nun Biricik Aşkı Emine, Bakın Şimdi Nasıl Görünüyor? Acun Medya'yı Bırakan Alp Kırşan, Bakın Şimdi Ne Yapıyor Game of Thrones'un Kızıl Güzeli, Sevgilisini Öpücüklere Boğdu! Babasının Ölüm Acısını Hafifletmek İçin, Günde 4 Saat Cinsel İçerikli Film İzlemeye Başladı