Son Dakika Haberleri: Haftanın 5 Günü Kendi İdrarını İçen Fitness Eğitmeni, Zaman Zaman Kendi İdrarıyla da Yıkanıyor!

Haftanın 5 Günü Kendi İdrarını İçen Fitness Eğitmeni, Zaman Zaman Kendi İdrarıyla da Yıkanıyor!

2 ay önce

Sağlığı için haftanın 5 günü kendi idrarını içtiğini söyleyen 46 yaşındaki Fitness Eğitmeni John Moniz-DePass, bazı sabahlar kendi idrarıyla duş bile alıyor!

1
Haftanın 5 Günü İdrar İçiyor!
Haftanın 5 Günü İdrar İçiyor!
46 yaşındaki fitness eğitmeni John Moniz-DePass, sebzelerin yenilirken acı çektiğini düşünen bir akım olan 'frutaryen' beslenme tarzına geçti. Fakat, beslenme anlamında epey ileriye giden Depass'ın, haftanın 5 günü kendi idrarını içmeye başlaması ve bunu sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşması ''yok artık!'' dedirtti!
2
İdrarıyla Yıkanıyor!
İdrarıyla Yıkanıyor!
Hatta Depass'ın bazı sabahlar kendi idrarıyla yıkandığı bile oluyor ve karısı bu yüzden ona dokunamıyor.
3
1 Yıl Bekletilmiş İdrar Şart!
1 Yıl Bekletilmiş İdrar Şart!
Tamamen kendi sağlığı için idrarını tükettiğini belirten Depass, bir yıl boyunca buzdolabında bekletilmiş idrar tüketmeyi tercih ediyor. Depass'ın detoks uzmanı eşi Dora ise, ilk başlarda kocasının bu alışkanlığından çok iğrendiğini ancak zamanla alıştığını söylüyor.
4
''Buzdolabımda idrar vardı!''
Buzdolabımda idrar vardı!
Kocasının zamanında Kainatın En Yakışıklısı yarışmasında yer aldığını belirten 3 çocuk annesi Dora, bu süreci, ''İlk reaksiyonum oldukça berbattı, iğrenmiştim. Buzdolabımda idrar vardı, yani hiç uygun değil. John bana idrar terapisi ile ilgilendiğini söylememişti, ben kokudan ve görüntüden anladım. Şok oldum."
5
''İlk 10 dakika o koku dayanılmaz!''
İlk 10 dakika o koku dayanılmaz!
''İlk altı ay ona oldukça kötü davrandım. Berbattı çünkü beklemiş idrar kullanıyordu. 6 ile 12 ay arasında beklemesi gerekiyordu. John kendi idrarında banyo da yapıyor. İlk 10 dakika o koku dayanılmaz. Sık sık tartıştığımız da oluyor. Ama artık alıştı, idrar banyosu yaptıktan sonra camları açıp havalandırmayı çalıştırıyor.''
6
Yalnızca Meyve ve İdrar!
Yalnızca Meyve ve İdrar!
Eskiden, kilosunu et tüketerek kontrol altında tutmaya çalışan Depass, artık sadece meyvelere ve kendi idrarına yönelmiş durumda....
7
''Kocama destek olmam gerektiğini biliyorum.''
Kocama destek olmam gerektiğini biliyorum.
Ailesini kötü kokudan uzak tutmak için evin her yerini parfüm ve kokulu mumlarla donatan Dora, ''Kocama destek olmam gerektiğini, onun seçtiği hayat tarzını anlamam gerektiğini biliyorum ama genç çocuklarımız olduğu için kolay değil. Evi güzel kokutmaya çalışıyorum.'' şeklinde konuştu.
8
Beslenme Tarzından Oldukça Memnun
Beslenme Tarzından Oldukça Memnun
John DePass ise eşinin iğrenme evresini atlatmasından mutluluk duyduğunu belirterek, beslenme tarzıyla gurur duyuyor!
9
10

YORUMLAR


Diğer Galeriler

İzleyenleri Dehşete Düşüren Festival: Yüzlerini Şiş ve Kılıçla Delip Geçiyorlar Ateşli Model Kelly Brook, Ödül Gecesinde Sınırları Zorladı! Daha Önce Birlikte Olduklarını Duyan Şaşıp Kalıyor! İşte Ünlülerin Medyatik Aşkları Londra Moda Haftası'nda Düzenlenen İç Çamaşırı Defilesi, Ağızları Açık Bıraktı! Kardashian'ın, Olay Yaratan Dekolte Elbisesini Giyip Sokaklarda Gezdi