Haftanın Android Uygulamaları - 100 - Son Dakika

Haftanın Android Uygulamaları - 100

19.09.2014 20:12

Her hafta düzenli olarak yayınladığımız "Haftanın Android uygulamaları" adlı bölümümüzde bu hafta da sizlere farklı kategorideki en iyi uygulamaları seçtik. if(typeof(dstb)!=...

1

Her hafta düzenli olarak yayınladığımız "Haftanın Android uygulamaları" adlı bölümümüzde bu hafta da sizlere farklı kategorideki en iyi uygulamaları seçtik.Kaynak :
2

Red Bull Air Race The Game; Akrobasi uçağınızla yeni bir kariyere ne dersiniz? Bu oyunda uçağınızla birlikte farklı ülkelerde düzenlenen yarışlara katılıp, kariyer basamaklarını yavaş yavaş tırmanıyorsunuz.

Uygulamayı resimdeki QR kodu okutarak ya daindirebilirsiniz.

3

Viddy; Android'in en iyi video efekt uygulamalarından olan Viddy ile oldukça güzel videolar kaydedebileceksiniz. Ayrıca bu videoları başka sosyal ağlarda da paylaşabiliyorsunuz. Viddy'de başkalarının çektiği videoları da görebilmeniz mümkün.

Uygulamayı resimdeki QR kodu okutarak ya daindirebilirsiniz.

4

Steam; Dünyanın en yaygın dijital oyun mağaza ve platformlarından biri olan Steam'in bu mobil uygulaması ile fırsatları akıllı telefonunuzdan da takip edebileceksiniz.

Uygulamayı resimdeki QR kodu okutarak ya daindirebilirsiniz.

5

Sunshine Bay; Başkalarıyla online bir şekilde oynayabildiğiniz bu oyunda kendi adanızı baştan yaratıyorsunuz. Oteller kuruyorsunuz, tatil köyleri oluşturuyorsunuz ve devamlı olarak adanızı geliştiriyorsunuz.

Uygulamayı resimdeki QR kodu okutarak ya daindirebilirsiniz.

6

Son Dakika Haftanın Android Uygulamaları - 100 - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bir gecede görme yetisini kaybetmişti! Yeşilçam'ın cesur güzeli, kendisini döven eski eşiyle 25 yıl sonra yüzleşti Ünlü oyuncu Irmak Ünal yaptığı hatanın bedelini koronavirüse yakalanarak ödedi: Perişan oldum Hepsi tek bir ağızdan aynı şeyi söyledi! Ünlülerden 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı paylaşımları Best Model of Turkey'in 15 yaşındaki kraliçesi Melisa İmrak tartışma yarattı Kapadokya'da 29 Ekim coşkusu! Ay yıldızlı bayrağımız gökyüzüne yükseldi