Haftanın Android Uygulamaları - 102 - Son Dakika

Haftanın Android Uygulamaları - 102

03.10.2014 13:26

Her hafta düzenli olarak yayınladığımız "Haftanın Android uygulamaları" adlı bölümümüzde bu hafta da sizlere farklı kategorideki en iyi uygulamaları seçtik...

1

Her hafta düzenli olarak yayınladığımız "Haftanın Android uygulamaları" adlı bölümümüzde bu hafta da sizlere farklı kategorideki en iyi uygulamaları seçtik.Kaynak :
2

Flick Shoot 2; İlk oyunuyla beğenileri toplayan Flick Shoot oyunun ikincisi çıktı. Özellikle çoklu oyuncu moduyla çok sevilecek olan bu yeni oyunda da şutlarınızla en yüksek puanları almaya çalışıyorsunuz.

Uygulamayı resimdeki QR kodu okutarak ya daindirebilirsiniz.

3

Whitagram for Android; Instagram için geliştirilmiş bu uygulama, Instagram'a atacağınız fotoğrafları en kolay ve çabuk yoldan efektler verip, kırpma işlemi olmadan paylaşmanızı sağlıyor.

Uygulamayı resimdeki QR kodu okutarak ya daindirebilirsiniz.

4

Nitro Nation Racing; Yeni bir araba yarışı oyunu olan Nitro Nation Racing'de, yeni arabalarla amansız yarışlar yapıyorsunuz. Oyunda zamanlama belki de en önemli şey.

Uygulamayı resimdeki QR kodu okutarak ya daindirebilirsiniz.

5

LinkedIn Pulse; İş dünyasının sosyal ağı olan LinkedIn'ın mobil uygulaması olan LinkedIn Pulse'de, iş dünyasından haberleri bulabilecek, kendinize dair gelişmeleri arkadaşlarınızla paylaşabileceksiniz.

Uygulamayı resimdeki QR kodu okutarak ya daindirebilirsiniz.

6

Son Dakika Haftanın Android Uygulamaları - 102 - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Maskeyi ağzına değil göğüslerine taktı! 52'lik yıldız çılgın akıma gecikmeli katıldı Böyle işi kim sevmez! Yaptıkları paylaşımla saniyeler içinde milyonlarca lira kazanıyorlar Ermeni askerler cephede kaçacak delik ararken, yavru Paşinyan keyifte! Sosyal medyayı sallıyor 'Kel çoban' efsanesiyle adı duyuldu! Bu mağaraya gelenlerin tek bir ortak özelliği var Taraftarların aklını başından aldı! 48'lik oyuncu Anna Falchi, takımının zaferini soyunarak kutladı