Son Dakika Haberleri: Haftanın Android Uygulamaları - 105

Haftanın Android Uygulamaları - 105

6 yıl önce

Her hafta düzenli olarak yayınladığımız "Haftanın Android uygulamaları" adlı bölümümüzde bu hafta da sizlere farklı kategorideki en iyi uygulamaları seçtik...

1

Her hafta düzenli olarak yayınladığımız "Haftanın Android uygulamaları" adlı bölümümüzde bu hafta da sizlere farklı kategorideki en iyi uygulamaları seçtik.Kaynak :
2

RETRY; 8-bit grafiklere sahip olan RETRY isimli oyun Angry Birds'ün yapımcısı Rovio tarafından geliştirildi. Oyunda minik uçağımızla farklı mekanlardaki bölümleri geçmeye çalışıyoruz.

Uygulamayı resimdeki QR kodu okutarak ya daindirebilirsiniz.

3

FxGuru: Movie FX Director; Bu uygulamayla siz de bir aksiyon filmi yönetmenine dönüşebilirsiniz. Telefonunuzun kamerasıyla çekeceğiniz videolara etkileyici efektler ekleyin.

Uygulamayı resimdeki QR kodu okutarak ya daindirebilirsiniz.

4

Red Bull Racers; Motorspor dünyasını keşfetmeye ne dersiniz? Oyunda farklı platformlarda farklı yarışlara katılacaksınız. Ayrıca oyundaki multiplayer moduyla başka insanlarla da yarışabilirsiniz.

Uygulamayı resimdeki QR kodu okutarak ya daindirebilirsiniz.

5

Hitman GO; Bir süre önce yayınlanan Hitman GO isimli oyuna büyük bir indirim geldi. Strateji tabanlı bir oyun olan Hitman GO, özenle hazırlanmış diyorama tarzı dekorlara sahip.

Uygulamayı resimdeki QR kodu okutarak ya daindirebilirsiniz.

6


Haber Yayın Tarihi: 24.10.2014 10:28 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ünlü oyuncu Burcu Özberk'in kalça pozuna tepki yağdı: Ben seni ahlaklı bilirdim! Yorgunluğu def ediyor, kansere kalkan oluyor! İşte siyah sarımsağın faydaları Mucize Doktor'un çılgın Açelya'sından yatak pozu! Beğeni yağmuruna tutuldu Ünlü model Kendall Jenner'ın sere serpe kitap keyfi! Resmen içine düştü Dişi bufaloya sinsice saldırmak istemişti! Sonu felaket oldu