Haftanın Android Uygulamaları - 105 - Son Dakika

Haftanın Android Uygulamaları - 105

24.10.2014 22:28

Her hafta düzenli olarak yayınladığımız "Haftanın Android uygulamaları" adlı bölümümüzde bu hafta da sizlere farklı kategorideki en iyi uygulamaları seçtik...

1

Her hafta düzenli olarak yayınladığımız "Haftanın Android uygulamaları" adlı bölümümüzde bu hafta da sizlere farklı kategorideki en iyi uygulamaları seçtik.Kaynak :
2

RETRY; 8-bit grafiklere sahip olan RETRY isimli oyun Angry Birds'ün yapımcısı Rovio tarafından geliştirildi. Oyunda minik uçağımızla farklı mekanlardaki bölümleri geçmeye çalışıyoruz.

Uygulamayı resimdeki QR kodu okutarak ya daindirebilirsiniz.

3

FxGuru: Movie FX Director; Bu uygulamayla siz de bir aksiyon filmi yönetmenine dönüşebilirsiniz. Telefonunuzun kamerasıyla çekeceğiniz videolara etkileyici efektler ekleyin.

Uygulamayı resimdeki QR kodu okutarak ya daindirebilirsiniz.

4

Red Bull Racers; Motorspor dünyasını keşfetmeye ne dersiniz? Oyunda farklı platformlarda farklı yarışlara katılacaksınız. Ayrıca oyundaki multiplayer moduyla başka insanlarla da yarışabilirsiniz.

Uygulamayı resimdeki QR kodu okutarak ya daindirebilirsiniz.

5

Hitman GO; Bir süre önce yayınlanan Hitman GO isimli oyuna büyük bir indirim geldi. Strateji tabanlı bir oyun olan Hitman GO, özenle hazırlanmış diyorama tarzı dekorlara sahip.

Uygulamayı resimdeki QR kodu okutarak ya daindirebilirsiniz.

6

Son Dakika Haftanın Android Uygulamaları - 105 - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

"Çıplaklar Festivali" ölümcül virüse rağmen bu yıl da yapılacak Ronaldo'nun sevgilisi sınırları zorladı! Verdiği çıplak pozlar Avrupa'da gündem oldu Dünyanın en pahalı şehirleri belli oldu! Türkiye'den de bir kent listeye girdi Zor nefes alıp veriyordu! 102 kilo veren gencin son hali inanılmaz Woody Allen'ın evlatlık kızına cinsel istismar iddiaları yeni belgeselle hortladı! İğrenç olay tavan arasında yaşanmış