Haftanın Android Uygulamaları - 113 - Son Dakika

Haftanın Android Uygulamaları - 113

20.12.2014 13:22

Her hafta düzenli olarak yayınladığımız "Haftanın Android uygulamaları" adlı bölümümüzde bu hafta da sizlere farklı kategorideki en iyi uygulamaları seçtik...

1

Her hafta düzenli olarak yayınladığımız "Haftanın Android uygulamaları" adlı bölümümüzde bu hafta da sizlere farklı kategorideki en iyi uygulamaları seçtik.Kaynak :
2

Hacker's Keyboard; Android'in varsayılan klavyesinden sıkıldıysanız, bu uygulama hoşunuza gidebilir. Hacker's Keyboard, tamamen ayarlanabilir ve gerçek çoklu dil desteğiyle öne çıkan ücretsiz bir uygulama.

Uygulamayı resimdeki QR kodu okutarak ya daindirebilirsiniz.

3

Brothers in Arms 3; Gameloft'un geçtiğimiz aylarda duyurduğu yeni oyunu Brothers in Arms 3, Android platformundaki yerini aldı. TPS olarak oynadığımız oyunda Çavuş Wright ile zorlu görevlere çıkıyoruz.

Uygulamayı resimdeki QR kodu okutarak ya daindirebilirsiniz.

4

Hearthstone Heroes of Warcraft; Blizzard'ın popüler kart oyunu Hearthstone: Heroes of Warcraft geçtiğimiz günlerde Android'e geldi. Oyun Android platformuna biraz gecikmeli geldiği için Blizzard, oyunculara ilk oyunun sonunda bir adet kart destesi hediye ediyor. Bunu da söylemeden geçmeyelim.

Uygulamayı resimdeki QR kodu okutarak ya daindirebilirsiniz.

5

Ski Safari; Hoş efektleriyle önümüze çıkan engellere çarpmadan kayak yapacağımız oyunda eğlenceli vakit geçireceğinizden şüpheniz olmasın.

Uygulamayı resimdeki QR kodu okutarak ya daindirebilirsiniz.

6

Son Dakika Haftanın Android Uygulamaları - 113 - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

2021'nin ilk bomba ayrılık haberi geldi! Jennifer Lopez, uzatmalı nişanlısı Alex Rodriguez'den ayrıldığını duyurdu Topraktan tabut fışkırdı! Arkeologları şaşırtan içindeki insanlar değil, tabutun şekli oldu Dereden akanı görenler manzara karşısında hayrete düştü Mustafa Üstündağ'ın arabada kucağına oturmuştu! Gelin adayının değişimi dudak uçuklattı Maskeli Sihirbaz hilesini ifşa etti! Yöntemi şeytanın bile aklına gelmez