Haftanın Android Uygulamaları - 124 - Son Dakika

Haftanın Android Uygulamaları - 124

06.03.2015 23:16

Her hafta düzenli olarak yayınladığımız "Haftanın Android uygulamaları" adlı bölümümüzde bu hafta da sizlere farklı kategorideki en iyi uygulamaları seçtik...

1

Her hafta düzenli olarak yayınladığımız "Haftanın Android uygulamaları" adlı bölümümüzde bu hafta da sizlere farklı kategorideki en iyi uygulamaları seçtik.Kaynak :
2

Stickman Tennis; Çöp adamın farklı oyunları hazırlanmaya devam ediyor. Şimdi ise tenis oyunu çıktı. Bu oyunlar beraber çöp adamlarla tenis oynayabileceğiz.

Uygulamayı resimdeki QR kodu okutarak ya daindirebilirsiniz.

3

Smart Launcher 2; Farklı bir deneyim sunmayı vadeden Smart Launcher 2, kullanıcılarının Android cihazlarında farklı görünüm sunuyor. Bu uygulamayla kullanıcılar, cihazlarının uygulamalarını farklı yerlere konumlandırabiliyor, farklı tema ve animasyonlardan faydalanabiliyor.

Uygulamayı resimdeki QR kodu okutarak ya daindirebilirsiniz.

4

Yönü Seç; Yeni uygulamalar arasında yer alan Yönü Seç'te amaç, yukarıdan düşen top içindeki yönleri gösterdikleri (sağ,sol,çarpraz)yere tıklamanız. Ayrıca ilerleyen bölümlerde işin içine renkler de girecek ve oyun daha da zorlaşacak.

Uygulamayı resimdeki QR kodu okutarak ya daindirebilirsiniz.

5

Tinder; Birçok kişinin bildiği bu uygulama aslında bir çöpçatanlık uygulamaları. Uygulamada amaç bir karşı cins ile birbirinizi karşılıklı olarak beğenirseniz, eşleşerek iletişime geçmek.

Uygulamayı resimdeki QR kodu okutarak ya daindirebilirsiniz.

6

Son Dakika Haftanın Android Uygulamaları - 124 - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Yılan gibi kıvrılıyor! Doğu'nun zorlu geçidine giden yoldan geçmek yürek istiyor Pokemon kartlarını saklayanlar yaşadı! Her biri servet değerinde Dünyaca ünlü rapçi Snoop Dogg, Yıldız Tilbe hayranı çıktı! Birlikte paylaştığı fotoğraf Türk'leri heyecanlandırdı MasterChef Yasin'in Şeyma için kullandığı ifade, Acun'un genç sevgilisini kızdıracak Karadenizli zekasının örneği! Bu mescidin minaresi petrol varillerinden