Son Dakika Haberleri: Haftanın Android Uygulamaları - 134

Haftanın Android Uygulamaları - 134

5 yıl önce

Her hafta düzenli olarak yayınladığımız "Haftanın Android uygulamaları" adlı bölümümüzde bu hafta da sizlere farklı kategorideki en iyi uygulamaları seçtik...

1
Her hafta düzenli olarak yayınladığımız "Haftanın Android uygulamaları" adlı bölümümüzde bu hafta da sizlere farklı kategorideki en iyi uygulamaları seçtik.

Kaynak :
2

2048 World Championship; Geçtiğimiz aylara damga vuran oyunlardan olan 2048'in çoklu oyunculu versiyonu olan 2048 World Championship'te, dünyanın dört bir yanından yarışmacılarıyla yarışıyoruz.

Uygulamayı resimdeki QR kodu okutarak ya daindirebilirsiniz.

3

Üç Taş; Çocukluğumuzun vazgeçilmez oyunlarından olan Üç Taş, mobil platformlarda. Bu oyunu bilgisayara ya da iki kişilik olarak arkadaşımızla karşılıklı oynayabiliyoruz.

Uygulamayı resimdeki QR kodu okutarak ya daindirebilirsiniz.

4

Crazy Dr Surgery Simulator 3D; Ameliyatlar, cerrahi müdahaleler her zaman bizler için çok zor durumlar olarak görülüyor. Bu simülatör oyunuyla siz de farklı bölgelere cerrahi müdahalelerde bulunabileceksiniz.

Uygulamayı resimdeki QR kodu okutarak ya daindirebilirsiniz.

5

Jurassic World: The Game; Aksiyon-macera dalındaki yeni oyun Jurassic World: The Game'de, yeni filmden 50'nin üzerinde devasa dinozora hayat verecek ve rakiplerine toprağı sarsan savaşlarda meydan okuyacaksınız. İnşa etme ve dinozor savaşı üzerine kurulu bu oyunda, geleceğin tema parkını inşa edecek ve tarih öncesini yeniden tasarlayacaksınız.

Uygulamayı resimdeki QR kodu okutarak ya daindirebilirsiniz.

6


Haber Yayın Tarihi: 13.06.2015 01:16 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Bir zamanlar güzelliğiyle mest ediyordu! Prenses Caroline son haliyle şaşırttı Herkes bilmez! Büyükanıt, totemiyle bakın Fener'i nasıl şampiyon yaptı 83'lük İngiliz'in, emeklilik oyunu! Türkiye'de gününü gün ederken ülkesini dolandırdı Canlı yayında skandal! 74'lük kocasını, 60 yaşındaki adamla duşta aldattı Kuruluş Osman'ın Ayşe Hatun'u Açelya Özcan, yatak pozuyla nefes kesti!