Haftanın Android Uygulamaları - 143 - Son Dakika

Haftanın Android Uygulamaları - 143

29.08.2015 01:16

Her hafta düzenli olarak yayınladığımız "Haftanın Android uygulamaları" adlı bölümümüzde bu hafta da sizlere farklı kategorideki en iyi uygulamaları seçtik...

1

Her hafta düzenli olarak yayınladığımız "Haftanın Android uygulamaları" adlı bölümümüzde bu hafta da sizlere farklı kategorideki en iyi uygulamaları seçtik.Kaynak :
2

Daytona Rush; Basit kontrollere sahip olan Daytona Rush'ta, adından da anlayacağınız üzere, Daytone Pisti'nde zorlu bir yarışa giriyorsunuz.

Uygulamayı resimdeki QR kodu okutarak ya daindirebilirsiniz.

3

lollicam; Mobil telefonlarınızda video editlemekten yoruldunuz mu? Bu uygulamayla selfie videolarınızı çok basit şekilde düzenleyebilecek, ayrıca videolardan kestiğiniz fotoğraflara sticker ve sinematik efekt ekleyebilirsiniz.

Uygulamayı resimdeki QR kodu okutarak ya daindirebilirsiniz.

4

EA SPORTS UFC; EA Sports'un sevilen mobil oyunlarından olan UFC'de etkileyici boks maçları yapıyorsunuz. Brucee Lee'nin de yer aldığı bu özel efektlere sahip olan oyunda, favori dövüşçünüzü de geliştirmeye çalışıyorsunuz.

Uygulamayı resimdeki QR kodu okutarak ya daindirebilirsiniz.

5

Memrise; Farklı dilleri bünyesinde bulunduran Memrise'de, öğrenmek istediğiniz dildeki kelimeleri fotoğraflarla öğreniyor, o dildeki gelişiminizi uygulama üzerinden takip edebiliyorsunuz.

Uygulamayı resimdeki QR kodu okutarak ya daindirebilirsiniz.

6

Son Dakika Haftanın Android Uygulamaları - 143 - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bayram paylaşımları art arda geldi! Tarkan ve Cem Yılmaz'ın pozlarına beğeni yağıyor Takipçilerinin bayramını bornozlu pozuyla kutlayan Fahriye Evcen eleştirilerin hedefi oldu Dünya sustu o susmadı! Çocukların öldüğü savaşa Rihanna'dan tepki İsrail'in hain saldırılarına direnen Mescid-i Aksa'da tekbirler göğü inletti! 100 binler bayram sabahı kıyama durdu 16 karısı, 151 çocuğu var! Ailesini genişletmek isteyen yaşlı adam her gece dört eşiyle ilişkiye giriyor
Advertisement