Haftanın Android Uygulamaları - 143 - Son Dakika

Haftanın Android Uygulamaları - 143

5 yıl önce

Her hafta düzenli olarak yayınladığımız "Haftanın Android uygulamaları" adlı bölümümüzde bu hafta da sizlere farklı kategorideki en iyi uygulamaları seçtik...

1

Her hafta düzenli olarak yayınladığımız "Haftanın Android uygulamaları" adlı bölümümüzde bu hafta da sizlere farklı kategorideki en iyi uygulamaları seçtik.Kaynak :
2

Daytona Rush; Basit kontrollere sahip olan Daytona Rush'ta, adından da anlayacağınız üzere, Daytone Pisti'nde zorlu bir yarışa giriyorsunuz.

Uygulamayı resimdeki QR kodu okutarak ya daindirebilirsiniz.

3

lollicam; Mobil telefonlarınızda video editlemekten yoruldunuz mu? Bu uygulamayla selfie videolarınızı çok basit şekilde düzenleyebilecek, ayrıca videolardan kestiğiniz fotoğraflara sticker ve sinematik efekt ekleyebilirsiniz.

Uygulamayı resimdeki QR kodu okutarak ya daindirebilirsiniz.

4

EA SPORTS UFC; EA Sports'un sevilen mobil oyunlarından olan UFC'de etkileyici boks maçları yapıyorsunuz. Brucee Lee'nin de yer aldığı bu özel efektlere sahip olan oyunda, favori dövüşçünüzü de geliştirmeye çalışıyorsunuz.

Uygulamayı resimdeki QR kodu okutarak ya daindirebilirsiniz.

5

Memrise; Farklı dilleri bünyesinde bulunduran Memrise'de, öğrenmek istediğiniz dildeki kelimeleri fotoğraflarla öğreniyor, o dildeki gelişiminizi uygulama üzerinden takip edebiliyorsunuz.

Uygulamayı resimdeki QR kodu okutarak ya daindirebilirsiniz.

6
Haber Yayın Tarihi: 29.08.2015 01:16 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Genç fenomen, Katie Price'a benzemek için 140 bin liralık göğüs ameliyatı oldu Evde yiyecek bir şey kalmayınca alyanslarını sattılar! İşte Rahşan ve Bülent Ecevit'in bilinmeyenleri Magazin dünyasına bomba gibi düşen iddia: Rihanna, milyarder Arap iş adamından ayrıldı! Böylesi duyulmadı! Çıplak pozlarını paylaşan sosyal medya fenomeninin fotoğraflarını eşi çekiyor Evde yiyecek bir şey kalmayınca alyanslarını sattılar! İşte Rahşan ve Bülent Ecevit'in bilinmeyenleri

Son Dakika Haberleri