Haftanın Android Uygulamaları - 145 - Son Dakika

Haftanın Android Uygulamaları - 145

12.09.2015 01:16

Her hafta düzenli olarak yayınladığımız "Haftanın Android uygulamaları" adlı bölümümüzde bu hafta da sizlere farklı kategorideki en iyi uygulamaları seçtik...

1

Her hafta düzenli olarak yayınladığımız "Haftanın Android uygulamaları" adlı bölümümüzde bu hafta da sizlere farklı kategorideki en iyi uygulamaları seçtik.Kaynak :
2

Pass it !; Oyunun oynanışı çok basit. Kenidinizi yok etmeden, dönen desenlerin içinden geçmeye çalışıyorsunuz. Bunu başardıkça daha zor bölümlere geçiyorsunuz.

Uygulamayı resimdeki QR kodu okutarak ya daindirebilirsiniz.

3

Periscope; Son zamanların popüler uygulamalarından olan Periscope'ta telefonunuzun kameraları yardımıyla takipçilerinize ve tüm dünyaya canlı yayın yapabiliyorsunuz. Uygulamaya yeni gelen güncellemeyle de yatay şekilde de canlı yayın yapabiliyorsunuz.

Uygulamayı resimdeki QR kodu okutarak ya daindirebilirsiniz.

4

Trials Frontier; Motosikletinizin üzerinde kocaman bir dünyayı keşfedeceğiniz oyunda, fizik temelli parkurlarda ustalaşıp en iyi süreleri yaparak dünyanın en iyi yarışçılarını alt etmeye çalışıyorsunuz. Ayrıca oyunda ilerledikçe motosikletlerinizi de geliştirebiliyorsunuz.

Uygulamayı resimdeki QR kodu okutarak ya daindirebilirsiniz.

5

Offroad Legends 2; Offroad efsanesi başladı. Bu oyunda birbirinden ilginç araçlarla birbirinden zorlu yollarda yarışıyor ve bölümleri geçmeye çalışıyorsunuz.

Uygulamayı resimdeki QR kodu okutarak ya daindirebilirsiniz.

6

Son Dakika Haftanın Android Uygulamaları - 145 - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Tarlada ilişkiye giren çiftin aracı çamura saplandı! İmdatlarına polis koştu Bir tuhaf olay! Vefat etmeden kendi mezarını yaptı, içine ölen eşini gömdü Görüntüler korkunç! 90 yaşındaki kadın, huzurevi çalışanı tarafından tecavüze uğradı Mesut'un 105 milyon liralık lüks malikanesindeki detay dikkat çekti! Kapıda markasına ait logo var Duyunca bir yaşınıza daha gireceksiniz! Erkeklik organı "küçük" olanlar için site kurdular