Son Dakika Haberleri: Haftanın Android Uygulamaları - 146

Haftanın Android Uygulamaları - 146

5 yıl önce

Her hafta düzenli olarak yayınladığımız "Haftanın Android uygulamaları" adlı bölümümüzde bu hafta da sizlere farklı kategorideki en iyi uygulamaları seçtik...

1

Her hafta düzenli olarak yayınladığımız "Haftanın Android uygulamaları" adlı bölümümüzde bu hafta da sizlere farklı kategorideki en iyi uygulamaları seçtik.Kaynak :
2

Sakın Basma; İlginç bir oyun olan Sakın Basma son zamanların en çok indirilen uygulamalarından birisi oldu. Bu oyunda "Şimdi Bas" denildiğinde basacak, "Sakın Basma" denildiğinde basmamaya çalışacaksınız. Oyunda en yüksek puanı almaya çalışıyorsunuz.

Uygulamayı resimdeki QR kodu okutarak ya daindirebilirsiniz.

3

Square Quick; Kaliteli bir fotoğraf uygulaması olan Square Quick'te, dikey çekilmiş fotoğraflarınızın kesilmesinin önüne geçiyor, fotoğraflarınıza etiket, emoji ekleyebiliyorsunuz. Bunların yanında uygulamada fotoğraflara filtre uygulayabiliyorsunuz.

Uygulamayı resimdeki QR kodu okutarak ya daindirebilirsiniz.

4

Ses Değiştirici; Bu uygulamayla sesinize istediğiniz efekti uygulayıp dinleyebilir, kaydederek zil, uyarı veya alarm sesi yapabilirsiniz. Uygulamada sesinize sarhoş, helyum, robot, koro, uzaylı ve daha birçok eğlenceli efekt uygulayabilirsiniz.

Uygulamayı resimdeki QR kodu okutarak ya daindirebilirsiniz.

5

Prince Charming's Beard Salon; Kuaför olmaya ne dersiniz? Bu uygulamayla müşterilerinizin yüzünde çeşitli değişiklikler yapabilirsiniz. Ayrıca çok farklı saç şekilleri de uygulayabilirsiniz.

Uygulamayı resimdeki QR kodu okutarak ya daindirebilirsiniz.

6


Haber Yayın Tarihi: 19.09.2015 01:16 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Instagram fenomenine hapis şoku! 1 saatte 4 mağaza soydu Fenerbahçelilerin sevgilisi Aly Eckman, çıplak pozlarıyla Instagram sansürüne meydan okudu Otomobil alacaklar dikkat! Bu fırsatı kaçıran pişman olur, 20 gün kaldı Sosyal medya fenomeni Amanda Yenge'den, Türkiye'yi gururlandıran paylaşım! Gören şaka yaptığını sanıyor! Vücut geliştirici adam, şişme kadınla evleniyor