Haftanın Android Uygulamaları - 3 - Son Dakika

Haftanın Android Uygulamaları - 3

14.08.2012 13:08

1
Her hafta düzenli olarak yayınlayacağımız "Haftanın Android uygulamaları" serimizde bu hafta sizlere "Alışveriş" konulu uygulamalar seçtik.
2
En Ucuz Fiyat uygulaması, Akakçe, Ucuzu, Cimri, Gittigidiyor, Sahibinden, Hepsiburada sitelerinden istediğiniz ürünün en uygun fiyatlarını anında bulur, alışveriş yaparken en büyük yardımcınız olur.

3
Yemeksepeti uygulaması, yemek siparişlerinizi en hızlı ve en kolay şekilde alıyor ve ilgili restorana anında iletiyor. Kredi kartı, güvenlik sorunu yok. Yemek siparişinizi hiçbir ekstra ücret ödemeden verin, 10-45 dakika (restoranın ortalama gönderim süresi) içerisinde yemeğiniz elinizde olsun.

4
İstanbul Fırsatlar Şehri uygulaması, Grupfoni, Markapon, FirsatBonusu, FırsatKulubu, Promoskop, Grupfun ve daha fazla siteyi arayarak size İstanbul da yayınlanan indirimler ve firsatları gösterir.

Son Dakika Haftanın Android Uygulamaları - 3 - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bu manzara ancak tek bir ülkede görülür! Binlerce kişi yarım saat boyunca birbirine inek gübresi fırlattı Gözümüzün önünde öyle bir değişti ki! Güldür Güldür'ün Naime'si şimdi tam bir afet Romantik komedilerin biricik güzeli, hamileliğinde cinsel ilişkiden soğuduğunu itiraf etti Dağlık alanda kaybolan adamı, paylaştığı son fotoğraf karesi kurtardı! Sır bacaklarındaki is izlerindeydi Sony 2021 Dünya Fotoğraf Ödülleri'ni kazananlar belli oldu! Birinciliği "Afrikalı Viktoryen" portresi aldı