Haftanın Android Uygulamaları - 4 - Son Dakika

Haftanın Android Uygulamaları - 4

14.08.2012 13:07

1
Her hafta düzenli olarak yayınlayacağımız "Haftanın Android uygulamaları" serimizde bu hafta sizlere "Spor" konulu uygulamalar seçtik.
2
TV Spor Ekranı adlı uygulama ile Türk televizyonlarında yayınlanacak güncel maç yayın akışına gelişmiş özellikleriyle ulaşabilirsiniz.

3
Mackolik uygulaması ile canlı sonuçlara, maç detaylarına, haberlere, fikstürlere ve puan durumlarına anında ulaşabilirsiniz.

4
UEFA.com uygulaması ile UEFA"nın düzenlediği birçok turnuvayı takip edebilir, haberlere bakabilir, maç özetlerine ve fotoğraflara da göz atabilirsiniz.

5
NBA.TV adlı uygulama ile NBA"deki maç sonuçlarını ve haberleri takip edebilir, videoları ve üyelik aldığınız takdirde NBA maçlarını izleyebilirsiniz.

6
F1 2012 Timing App uygulaması ile yarışlardan anında bilgi alabilir, sürücülerin yarışlardaki konumlarını takip edebilir, takımların ve sürücülerin son durumlarına bakabilirsiniz.

Son Dakika Haftanın Android Uygulamaları - 4 - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Denizde idam ettirilen Şeyhülislam'ın mezarı şaşkına çevirdi! Yarısı binanın altında diğer yarısı dışarda "Oy Didem" diyerek hayatımıza giren Azeri kızı, estetiği abarttı! Ancak sesinden tanıyabiliyoruz Türkiye'nin günlerce konuştuğu operasyonda eli parçalanan gazi polisten 6 yıl sonra ilk atış Playboy güzeli Paris Hilton kaset skandalıyla ilgili ilk kez konuştu: Hayatımın bittiğini düşündüm Amerika'da polis insan avına çıktı! George Floyd davası öncesi 16 yaşındaki siyahi kız polisin kurşunlarına hedef oldu