Haftanın Android Uygulamaları - 56 - Son Dakika

Haftanın Android Uygulamaları - 56

11.10.2013 19:05

1
Her hafta düzenli olarak yayınladığımız "Haftanın Android uygulamaları" adlı bölümümüzde bu hafta da sizlere farklı kategorideki en iyi uygulamaları seçtik.

Kaynak :
2

Deezer uygulaması ile 25 milyon şarkıya istediğiniz zaman istediğiniz yerde ulaşabileceksiniz. Ayrıca Offline mod özelliğiyle internet bağlantısı olmadan da şarkı dinleyebileceksiniz.

Uygulamayı resimdeki QR kodu okutarak ya daindirebilirsiniz.

3

LINE uygulaması ile telefonunuzun mobil interneti üzerinden ücretsiz arama yapıp, mesaj gönderebileceğiniz son zamanların en çok kullanılan uygulamalarından birisi. 231"den fazla ülkede kullanılan bu uygulamanın 260 milyonu aşkın kullanıcısı bulunuyor.

Uygulamayı resimdeki QR kodu okutarak ya daindirebilirsiniz.

4

TripAdvisor uygulaması, aynı isimli popüler sitesinin Android versiyonu. Bu uygulamada seyahat etmek istediğiniz şehirdeki otellere, restoranlara ve gezilecek yerleri bulabilir, hakkında yapılan yorumlara bakabilirsiniz.

Uygulamayı resimdeki QR kodu okutarak ya daindirebilirsiniz.

5

DEER HUNTER 2014 isimli oyun, kuzey Amerika"da ava çıkabileceğiniz kaliteli bir oyun. Üst seviye efektleriyle kullanıcıyı kendisine bağlayan oyunda av ya da avcı olmaktan başka seçenek yok.

Uygulamayı resimdeki QR kodu okutarak ya daindirebilirsiniz.

Son Dakika Haftanın Android Uygulamaları - 56 - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Ormanda yürüyüş yapan hemşireye önce tecavüz etti, ardından arabayla üstünden geçti Türkiye'de nadir görülen manzara! İki adımla şehir değiştiriyorlar "Ronaldo'ya karşı koyamam" diyen G.Saray'ın eski yengesi, yeniden evlenmeye hazır Cinsel içerikli videolarından servet kazanan pilot sonunda patladı: Beni kullandılar Arka Sokaklar'ın Zeliş'i dekolteli poz verdi, takipçileri tek bir şeye takıldı