Haftanın Android Uygulamaları - 61 - Son Dakika

Haftanın Android Uygulamaları - 61

15.11.2013 20:14

1
Her hafta düzenli olarak yayınladığımız "Haftanın Android uygulamaları" adlı bölümümüzde bu hafta da sizlere farklı kategorideki en iyi uygulamaları seçtik.

Kaynak :
2

JumpCam; Arkadaşlarınızla ortak videolar çekebileceğiniz bu uygulamada, bir videoyu başlatıyorsunuz ve diğerlerini, kendi kliplerini eklemeleri için davet ediyorsunuz. JumpCam, herkesin kliplerini tek, güzel bir şekilde birleştirip ortaya çıkarıyor.

Uygulamayı resimdeki QR kodu okutarak ya daindirebilirsiniz.

3

Google Play Books; Google geçtiğimiz günlerde ülkemiz için kitaplar servisini duyurdu. Artık Google Play'deki kitaplar bölümüne ülkemizden de erişilebiliyor. Bu uygulama üzerinden Google Play'deki e-kitaplara kolayca ulaşabileceksiniz.

Uygulamayı resimdeki QR kodu okutarak ya daindirebilirsiniz.

4

Football Manager Handheld 2014; Popüler menajerlik oyunu Football Manager 2014'ün mobil versiyonu geçtiğimiz günlerde yayınlandı. Türkçe dil seçeneğinin ve Türkiye liginin yer almadığı Football Manager 2014'ün mobil versiyonunda yine de güzel vakit geçirebileceğiniz modlar mevcut.

Uygulamayı resimdeki QR kodu okutarak ya daindirebilirsiniz.

5

Chord!; Bir akor veritabanı olan uygulama, gitar klavyesi üzerinden her nota için 28 farklı akor şemasını gösterebiliyor. Bu şekilde hatırlayamadığınız bir akor olduğu zaman cebinizden telefonunuzu çıkarıp, karmaşık menülerle uğraşmadan kolayca istediğiniz bilgiye ulaşabilirsiniz.

Uygulamayı resimdeki QR kodu okutarak ya daindirebilirsiniz.

Son Dakika Haftanın Android Uygulamaları - 61 - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Kızını yatak odasında sevgilisiyle basan baba, gördüğü manzara karşısında öfke krizi geçirdi "Yeni tanıdığın biriyle cinsel ilişki yaşar mısın?" sorusuna eski yengeden takdir gören yanıt 85 milyon yaşında! Dünyanın kayıp 8. kıtası Zelandiya'nın şekli gün yüzüne çıktı Dudağına ereksiyon kremi süren fenomenin son hali şaşırttı Müstehcen sahneleri yetişkin film sitelerine sızan dizi Bridgerton izlenme rekoru kırdı