Son Dakika Haberleri: Haftanın Android Uygulamaları - 61

Haftanın Android Uygulamaları - 61

7 yıl önce

1
Her hafta düzenli olarak yayınladığımız "Haftanın Android uygulamaları" adlı bölümümüzde bu hafta da sizlere farklı kategorideki en iyi uygulamaları seçtik.

Kaynak :
2

JumpCam; Arkadaşlarınızla ortak videolar çekebileceğiniz bu uygulamada, bir videoyu başlatıyorsunuz ve diğerlerini, kendi kliplerini eklemeleri için davet ediyorsunuz. JumpCam, herkesin kliplerini tek, güzel bir şekilde birleştirip ortaya çıkarıyor.

Uygulamayı resimdeki QR kodu okutarak ya daindirebilirsiniz.

3

Google Play Books; Google geçtiğimiz günlerde ülkemiz için kitaplar servisini duyurdu. Artık Google Play'deki kitaplar bölümüne ülkemizden de erişilebiliyor. Bu uygulama üzerinden Google Play'deki e-kitaplara kolayca ulaşabileceksiniz.

Uygulamayı resimdeki QR kodu okutarak ya daindirebilirsiniz.

4

Football Manager Handheld 2014; Popüler menajerlik oyunu Football Manager 2014'ün mobil versiyonu geçtiğimiz günlerde yayınlandı. Türkçe dil seçeneğinin ve Türkiye liginin yer almadığı Football Manager 2014'ün mobil versiyonunda yine de güzel vakit geçirebileceğiniz modlar mevcut.

Uygulamayı resimdeki QR kodu okutarak ya daindirebilirsiniz.

5

Chord!; Bir akor veritabanı olan uygulama, gitar klavyesi üzerinden her nota için 28 farklı akor şemasını gösterebiliyor. Bu şekilde hatırlayamadığınız bir akor olduğu zaman cebinizden telefonunuzu çıkarıp, karmaşık menülerle uğraşmadan kolayca istediğiniz bilgiye ulaşabilirsiniz.

Uygulamayı resimdeki QR kodu okutarak ya daindirebilirsiniz.Haber Yayın Tarihi: 15.11.2013 08:14 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Kuruluş Osman'ın Burçin Hatun'u Aslıhan Karalar, amuda kalktığı fotoğrafıyla takipçilerini heyecanlandırdı! Kraliçe Rihanna'nın tasarladığı iç çamaşırı koleksiyonu yürek hoplattı! İşte ilk marka elçisi +18 film yıldızından, ünlü basket takımına bomba çağrı: Oyuncunuz borcunu ödesin! Kendisini sağlıklı sanan genç adam, et yiyen bakteriler yüzünden dudağını, kolunu ve bacağını kaybetti! Önce gök gürültüsü duydu sonra ev sallandı! Bahçesindeki manzarayla şoke oldu