Son Dakika Haberleri: Haftanın Android Uygulamaları - 67

Haftanın Android Uygulamaları - 67

6 yıl önce

Her hafta düzenli olarak yayınladığımız "Haftanın Android uygulamaları" adlı bölümümüzde bu hafta da sizlere farklı kategorideki...

1
Her hafta düzenli olarak yayınladığımız "Haftanın Android uygulamaları" adlı bölümümüzde bu hafta da sizlere farklı kategorideki en iyi uygulamaları seçtik.


Kaynak :
2

9GAG; Dünyaca ünlü eğlence kaynağı 9GAG'in Android uygulaması. Bu uygulama ile canınız sıkıldığında oldukça eğlenceli zaman geçirebilirsiniz.

Uygulamayı resimdeki QR kodu okutarak ya daindirebilirsiniz.

3

SongPop; Müzik severlerin en çok kullandığı uygulamalar olan SongPop'da rastgele başka bir müzik sever ile seçtiğin alanda güzel bir yarışa giriyorsunuz. Yarışta arka planda çalan müziği en hızlı ve doğru şekilde cevaplamalısınız.

Uygulamayı resimdeki QR kodu okutarak ya daindirebilirsiniz.

4

Shazam; Yine bir müzik uygulaması olan Shazam ise geçmişte çok sıkıntı çektiğimiz bir duruma çare oluyor. Shazam, radyoda veya herhangi bir yerde çalan beğendiğiniz ama adını bilmediğiniz şarkıların adlarını sizin için buluyor.

Uygulamayı resimdeki QR kodu okutarak ya daindirebilirsiniz.

5

Square InstaPic; Instagram kullanıp da fotoğrafların kırpılmasını istemeyenler buraya. Bu uygulama Instagram'da paylaşacağınız fotoğrafların kırpılmasını engelliyor.

Uygulamayı resimdeki QR kodu okutarak ya daindirebilirsiniz.Haber Yayın Tarihi: 27.12.2013 06:01 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Bir zamanlar güzelliğiyle mest ediyordu! Prenses Caroline son haliyle şaşırttı Herkes bilmez! Büyükanıt, totemiyle bakın Fener'i nasıl şampiyon yaptı 83'lük İngiliz'in, emeklilik oyunu! Türkiye'de gününü gün ederken ülkesini dolandırdı Canlı yayında skandal! 74'lük kocasını, 60 yaşındaki adamla duşta aldattı Kuruluş Osman'ın Ayşe Hatun'u Açelya Özcan, yatak pozuyla nefes kesti!