Haftanın Android Uygulamaları - 87 - Son Dakika

Haftanın Android Uygulamaları - 87

16.05.2014 14:20

Her hafta düzenli olarak yayınladığımız "Haftanın Android uygulamaları" adlı bölümümüzde bu hafta da sizlere farklı kategorideki...

1
Her hafta düzenli olarak yayınladığımız "Haftanın Android uygulamaları" adlı bölümümüzde bu hafta da sizlere farklı kategorideki en iyi uygulamaları seçtik.

Kaynak :
2

Canlı Ulaşım Bilgisi: Moovit; İstanbul, İzmir ve dünya çapında 100 farklı şehri destekleyen Moovit ile özellikle bilmediğiniz bir şehirde size bir hayli yardımcı olacak bu uygulama ile her seferinde en hızlı ve en rahat yoldan istediğiniz yere varabileceksiniz.

Uygulamayı resimdeki QR kodu okutarak ya daindirebilirsiniz.

3

Amazing Spider-Man 2 Live WP; İnanılmaz Örümcek Adam 2, bir süre önce vizyona girdi. Oldukça beğenilen filmin canlı duvar kağıtları ise çok geçmeden yayınlandı. Siz de bu canlı duvar kağıtlarıyla akıllı telefonunuzu renklendirebilirsiniz.

Uygulamayı resimdeki QR kodu okutarak ya daindirebilirsiniz.

4

Fitocracy Workout Fitness Log; Yaza daha formda girmek için size bir hedef koyan ve bu hedef doğrultusunda sizi yönlendiren bu uygulama sporu eğlenceli hale getiriyor. Uygulama ile gelişiminizi takipçilerinizle paylaşabilir, yorumlarını alabilirsiniz.

Uygulamayı resimdeki QR kodu okutarak ya daindirebilirsiniz.

5

Retrocam; Adından da anlaşılacağı üzere bu uygulama ile fotoğraflarınıza 'retro' efektler verebilirsiniz.

Uygulamayı resimdeki QR kodu okutarak ya daindirebilirsiniz.

Son Dakika Haftanın Android Uygulamaları - 87 - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Seda Sayan, Sayısal Loto çekilişini "Haydi Bismillah" diyerek yapınca gündem oldu Müge Anlı'nın vazgeçilmez ismi Arif Verimli'den takipçilerine ilginç öneri: Aşık olmayın "Doğuştan mesafem var" diyerek maske takmıyordu! Merve Boluğur sorumsuz davranışının karşılığını aldı Türkiye Güzeli yayını terk etti! Fahrettin Koca sorusuna verdiği yanıtla pes dedirtti Yeşilçam'ın tatlı sert babası Hulusi Kentmen'in harabeye dönen evi için harekete geçildi