Haftanın Android Uygulamaları - 93 - Son Dakika

Haftanın Android Uygulamaları - 93

12.07.2014 23:58

Her hafta düzenli olarak yayınladığımız "Haftanın Android uygulamaları" adlı bölümümüzde bu hafta da sizlere farklı kategorideki...

1

Her hafta düzenli olarak yayınladığımız "Haftanın Android uygulamaları" adlı bölümümüzde bu hafta da sizlere farklı kategorideki en iyi uygulamaları seçtik.Kaynak :
2

Kim Bilir; Bir bilgi yarışması olan 'kim bilir' online oynama imkanı ve para olayı ile bir hayli ilgi görüyor. Oyunda arkadaşlarınızla da yarışabiliyorsunuz.

Uygulamayı resimdeki QR kodu okutarak ya daindirebilirsiniz.

3

DINO HUNTER: DEADLY SHORES; Klasik av oyunlarından sıkıldınız mı? Dinozor avlamaya ne dersiniz? Cevabınız evet ise silahınızı görevlerle geliştirerek çok güçlü dinozorlar avlamaya başlayabilirsiniz.

Uygulamayı resimdeki QR kodu okutarak ya daindirebilirsiniz.

4

TripTrap; Hem reflekslerinizi hem de zekanızı kullanabileceğiniz bir bulmaca oyunu olan TripTrap'ta kahramanımızın peynire ulaşması için uğraşıyoruz. Ancak bu o kadar kolay olmuyor.

Uygulamayı resimdeki QR kodu okutarak ya daindirebilirsiniz.

5

Plague Inc.; iOS sonrasında Android'e de gelen oyunda, patojen yönetiyoruz. Oyundaki amacımız ise bunu tüm dünyaya bulaştırıp dünyayı yok etmek. Tabii ki bunun için çeşitli stratejiler yapmanız gerek.

Uygulamayı resimdeki QR kodu okutarak ya daindirebilirsiniz.

Son Dakika Haftanın Android Uygulamaları - 93 - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor