Haftanın Android Uygulamaları - 93 - Son Dakika

Haftanın Android Uygulamaları - 93

6 yıl önce

Her hafta düzenli olarak yayınladığımız "Haftanın Android uygulamaları" adlı bölümümüzde bu hafta da sizlere farklı kategorideki...

1

Her hafta düzenli olarak yayınladığımız "Haftanın Android uygulamaları" adlı bölümümüzde bu hafta da sizlere farklı kategorideki en iyi uygulamaları seçtik.Kaynak :
2

Kim Bilir; Bir bilgi yarışması olan 'kim bilir' online oynama imkanı ve para olayı ile bir hayli ilgi görüyor. Oyunda arkadaşlarınızla da yarışabiliyorsunuz.

Uygulamayı resimdeki QR kodu okutarak ya daindirebilirsiniz.

3

DINO HUNTER: DEADLY SHORES; Klasik av oyunlarından sıkıldınız mı? Dinozor avlamaya ne dersiniz? Cevabınız evet ise silahınızı görevlerle geliştirerek çok güçlü dinozorlar avlamaya başlayabilirsiniz.

Uygulamayı resimdeki QR kodu okutarak ya daindirebilirsiniz.

4

TripTrap; Hem reflekslerinizi hem de zekanızı kullanabileceğiniz bir bulmaca oyunu olan TripTrap'ta kahramanımızın peynire ulaşması için uğraşıyoruz. Ancak bu o kadar kolay olmuyor.

Uygulamayı resimdeki QR kodu okutarak ya daindirebilirsiniz.

5

Plague Inc.; iOS sonrasında Android'e de gelen oyunda, patojen yönetiyoruz. Oyundaki amacımız ise bunu tüm dünyaya bulaştırıp dünyayı yok etmek. Tabii ki bunun için çeşitli stratejiler yapmanız gerek.

Uygulamayı resimdeki QR kodu okutarak ya daindirebilirsiniz.

Haber Yayın Tarihi: 12.07.2014 11:58 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

İmdat çağrısına cevap veren bikini modeli polis memuru vurularak öldürüldü Futbolcu Javier Hernandez'in eşi Sarah Kohan hem güzelliği hem yeteneğiyle büyülüyor Hadise işi abarttı! Ayna önünde mayosuyla dans edip kalçasını gösterdi Buz hokeyinin kalça kraliçesi Andreja Rituper, Ferrari benzetmesiyle olay oldu! Donan göl üzerinde hatıra fotoğrafı çektirdiler! Ortaya birbirinden ilginç kareler çıktı

Son Dakika Haberleri