Son Dakika Haberleri: Haftanın Android Uygulamaları - 95

Haftanın Android Uygulamaları - 95

6 yıl önce

Her hafta düzenli olarak yayınladığımız "Haftanın Android uygulamaları" adlı bölümümüzde bu hafta da sizlere farklı kategorideki...

1

Her hafta düzenli olarak yayınladığımız "Haftanın Android uygulamaları" adlı bölümümüzde bu hafta da sizlere farklı kategorideki en iyi uygulamaları seçtik.Kaynak :
2

Stick Death; Popüler oyunlardan olan Stick Death aslında bir bulmaca oyunu. Oyunda ekranda bulunan tüm çöp adamları bir yolunu bulup öldürmeye çalışıyoruz. Öldürmek için yine çevrede bulunan günlük eşyaları kullanıyoruz.

Uygulamayı resimdeki QR kodu okutarak ya daindirebilirsiniz.

3

InstaFace: face eyes morph; Fotoğraf uygulamalarından olan InstaFace, istediğiniz bir fotoğraf ile bir hayvanın fotoğrafını birleştirebiliyor. İyi sonuçlar alabilmeniz için kullanacağınız fotoğrafların vesikalık tarzda olmasına dikkat edin.

Uygulamayı resimdeki QR kodu okutarak ya daindirebilirsiniz.

4

Call PopOut; Telefonunuzda bir işle meşgulsünüz. Bir oyun oynuyorsunuz ya da bir yazı yazıyorsunuz. Tam bu esnada telefonun çalıp tüm dikkatinizin dağılması nasıl oluyor? Bu durumdan şikayetçiyseniz bu uygulamayı kullanabilirsiniz. Bu uygulama aile aramalar aşağıda küçük bir alanda gösteriliyor ve dikkatiniz dağılmadan işinize devam ediyorsunuz.

Uygulamayı resimdeki QR kodu okutarak ya daindirebilirsiniz.

5

Car Parking Game 3D; Bir araba park etme oyunu olan Car Parking Game 3D, verilen arabayı istenilen sürede istenilen yere park etmenizi istiyor. Oyunda başarılı oldukça altın ve kupa kazanabiliyorsunuz.


Uygulamayı resimdeki QR kodu okutarak ya daindirebilirsiniz.Haber Yayın Tarihi: 27.07.2014 07:28 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Bir zamanlar güzelliğiyle mest ediyordu! Prenses Caroline son haliyle şaşırttı Herkes bilmez! Büyükanıt, totemiyle bakın Fener'i nasıl şampiyon yaptı 83'lük İngiliz'in, emeklilik oyunu! Türkiye'de gününü gün ederken ülkesini dolandırdı Canlı yayında skandal! 74'lük kocasını, 60 yaşındaki adamla duşta aldattı Kuruluş Osman'ın Ayşe Hatun'u Açelya Özcan, yatak pozuyla nefes kesti!