Son Dakika Haberleri: Haftanın İos Uygulamaları - 104

Haftanın İos Uygulamaları - 104

5 yıl önce

Her hafta düzenli olarak yayınladığımız iOS uygulamaları ile ilgili dosyamızda bu hafta da sizlere kaliteli uygulama ve oyunları seçtik.

1

Her hafta düzenli olarak yayınladığımız iOS uygulamaları ile ilgili dosyamızda bu hafta da sizlere kaliteli uygulama ve oyunları seçtik.Kaynak :
2

Auctioneer; Dünyanın en iyi açık artırmacısı olmak için çalıştığınız oyunda, hemen her konuda şeyleri açık artırmaya çıkarıyor ve en yüksek paradan satmaya çalışıyorsunuz.

Uygulamayıya da QR kodu okutarak indirebilirsiniz.

3

Timberman; Bir oduncuyu oynadığınız bu oyunda dallara takılmadan ağacı parça parça kesmeye çalışıyorsunuz. Arkadaşlarınızla yarışabileceğiniz oyunda zamana karşı yarışıyor ve belli bir süre içerisinde en fazla odunu kesmeye çalışıyorsunuz.

Uygulamayıya da QR kodu okutarak indirebilirsiniz.

4

Moldiv; Kaliteli fotoğraf uygulamalarından olan Moldiv, fotoğraflarınızdan birbirinden güzel kolajlar oluşturmanızı sağlıyor. Birbirinden farklı desenlerden oluşturacağınız kolajları sosyal ağlarınızdan paylaşabiliyorsunuz.

Uygulamayıya da QR kodu okutarak indirebilirsiniz.

5

Assassin's Creed Pirates; Karayiplerin tehlikeli sularına açılacağınız oyunda, karayiplerin en iyi korsanı olmaya çalışıyorsunuz. Ordunuzu kuracağınız ve geminizi geliştireceğiniz oyunda diğer gemilerle savaşıyorsunuz.

Uygulamayıya da QR kodu okutarak indirebilirsiniz.

6


Haber Yayın Tarihi: 21.09.2015 01:17 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ünlü model Kendal Jenner'ın sere serpe kitap keyfi! Resmen içine düştü Dişi bufaloya sinsice saldırmak istemişti! Sonu felaket oldu Böyle meslek görülmedi! Sadece vücudunu paylaşarak yılda 300 bin dolar kazanıyor İnsanlığımızdan utandıran kare! Hamile karısına kimse yer vermeyince bakın ne yaptı Vedat Milor'dan, evliliğini yorumlayan takipçisine bomba cevap: Parası için evlendim!