Haftanın İos Uygulamaları - 50 - Son Dakika

Haftanın İos Uygulamaları - 50

21.04.2014 13:37

Her hafta düzenli olarak yayınlayacağımız "haftanın iOS uygulamaları" dosyamızda bu hafta da sizlere farklı kategorilerden kaliteli uygulama ve oyunları...

1
Her hafta düzenli olarak yayınlayacağımız "haftanın iOS uygulamaları" dosyamızda bu hafta da sizlere farklı kategorilerden kaliteli uygulama ve oyunları seçtik.

Kaynak :
2

Microsoft Office Mobile; Bilindiği üzere geçtiğimiz haftalarda, Microsoft Office uygulamaları iOS'a gelmişti. Siz de artık iOS cihazınızda, Microsoft'un Word, Excel ya da Powerpoint gibi uygulamalarının nimetlerinden faydalanabileceksiniz.

Uygulamayıya da QR kodu okutarak indirebilirsiniz.

3

CamWow Retro; Popüler fotoğraf uygulamalarından olan CamWow Retro'da, o an özel efektlere sahip fotoğraflar çekebilir ya da çektiğiniz fotoğraflara çeşitli efektler uygulayabilirsiniz. Ayrıca bu fotoğrafları sosyal ağlarınızda da paylaşmanı mümkün.

Uygulamayıya da QR kodu okutarak indirebilirsiniz.

4

FarmVille 2; Zamanının popüler çiftlik oyunu FarmVille'in yeni versiyonu mobil platformlarda. Artık hemen siz de iOS cihazınızda çiftliğinizi oluşturabilir, çiftliğinizi büyütebilirsiniz.

Uygulamayıya da QR kodu okutarak indirebilirsiniz.

5

Hitman GO; Geçtiğimiz günlerde iOS'a gelen bu oyun, sıra tabanlı bir strateji oyunu. Oyunda, düşmanlardan kaçınmak için ızgara sistemindeki hücreler arasında stratejik hareket edecek, hedefini yok edecek, sımsıkı korunan yerlere sızacaksınız.

Uygulamayıya da QR kodu okutarak indirebilirsiniz.

Son Dakika Haftanın İos Uygulamaları - 50 - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Neslihan Atagül'den "Yayılacaksa aşk yayılsın" pozu Gösteriş meraklısı Şeyma iş başında! Milyarder sevgilisi uçak kapattı, o da paylaştı Sevgilisiyle en özel anlarını paylaşan Kourtney Kardashian'a tepki yağdı: Yatak odanız yok mu? Gönül Dağı'nın güzeller güzeli Dilek'i pozlarıyla Instagram'ı kasıp kavuruyor Arka Sokaklar'ın yıldızı aşk sarhoşu! Bu halde yakalanınca utançtan yerin dibine girdiler