Haftanın İos Uygulamaları - 53 - Son Dakika

Haftanın İos Uygulamaları - 53

21.05.2014 01:36

Her hafta düzenli olarak yayınlayacağımız "haftanın iOS uygulamaları" dosyamızda bu hafta da sizlere farklı kategorilerden kaliteli uygulama ve oyunları...

1
Her hafta düzenli olarak yayınlayacağımız "haftanın iOS uygulamaları" dosyamızda bu hafta da sizlere farklı kategorilerden kaliteli uygulama ve oyunları seçtik.

Kaynak :
2

Boom Beach; Popüler oyun Clash of Clans'ın yapımcısı Supercell'in yeni oyunu Boom Beach ile kendi adanızı güçlendirip başka adalara savaş açıyorsunuz. En güçlü olmak için savaşıyorsunuz.

Uygulamayıya da QR kodu okutarak indirebilirsiniz.

3

CamWow; Çektiğiniz fotoğraflara etkili efektler vermek için bu uygulamayı kullanabilirsiniz. Bu uygulama ile düzenlediğiniz fotoğrafları sonrasında sosyal ağlardan paylaşabilirsiniz.

Uygulamayıya da QR kodu okutarak indirebilirsiniz.

4

Flipboard; Sosyal dergi uygulaması ile kendi seçtiğiniz kaynaklardan kendi seçtiğiniz kategorilerdeki haberleri dergi konseptinde görüntüleyebileceksiniz.

Uygulamayıya da QR kodu okutarak indirebilirsiniz.

5

SoundCloud; Dünyanın dört bir yanından insanların paylaştığı müzikleri dinleyebilir sizler de müzik paylaşabilirsiniz.

Uygulamayıya da QR kodu okutarak indirebilirsiniz.

Son Dakika Haftanın İos Uygulamaları - 53 - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Yılan gibi kıvrılıyor! Doğu'nun zorlu geçidine giden yoldan geçmek yürek istiyor Pokemon kartlarını saklayanlar yaşadı! Her biri servet değerinde Dünyaca ünlü rapçi Snoop Dogg, Yıldız Tilbe hayranı çıktı! Birlikte paylaştığı fotoğraf Türk'leri heyecanlandırdı MasterChef Yasin'in Şeyma için kullandığı ifade, Acun'un genç sevgilisini kızdıracak Karadenizli zekasının örneği! Bu mescidin minaresi petrol varillerinden