Haftanın İos Uygulamaları - 57 - Son Dakika

Haftanın İos Uygulamaları - 57

21.07.2014 23:13

Her hafta düzenli olarak yayınladığımız iOS uygulamaları ile ilgili dosyamızda bu hafta da sizlere kaliteli uygulama ve oyunları seçtik.

1

Her hafta düzenli olarak yayınladığımız iOS uygulamaları ile ilgili dosyamızda bu hafta da sizlere kaliteli uygulama ve oyunları seçtik.Kaynak :
2

Cinematic; Sinematik denilen oldukça hoş filtrelere sahip uygulama bu haftanın uygulaması seçildi. Fotoğraflarınıza hemen etkileyici efektler uygulamanızı sağlayan Cinematik, bu fotoğrafları sonrasında sosyal ağlarınızda paylaşmanızda da yardımcı oluyor.

Uygulamayıya da QR kodu okutarak indirebilirsiniz.

3

VLC Streamer; Cihazınıza yüklediğiniz video dosyaları oynatmanızda yardımcı olan VLC Streamer, hemen her türden video türünü destekliyor.

Uygulamayıya da QR kodu okutarak indirebilirsiniz.

4

Logos Quiz Game; Adından da anlaşılacağı üzere bu oyunda günlük hayatımızda karşılaştığımız ya da TV'lerde, internette gördüğümüz logoların adını bulmaya çalışıyoruz. Seviye seviye oluşan oyunda belli sayıda logo bulursanız, yeni seviyeye geçebiliyorsunuz.

Uygulamayıya da QR kodu okutarak indirebilirsiniz.

5

Kelime Oyunu; TV'lerde görmeye alıştığımız Kelime Oyunu, mobil platformlarda. Bu oyunla kelime bilginizi ve seviyenizi rahatlıkla ölçebilirsiniz.

Uygulamayıya da QR kodu okutarak indirebilirsiniz.

Son Dakika Haftanın İos Uygulamaları - 57 - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Yılan gibi kıvrılıyor! Doğu'nun zorlu geçidine giden yoldan geçmek yürek istiyor Pokemon kartlarını saklayanlar yaşadı! Her biri servet değerinde Dünyaca ünlü rapçi Snoop Dogg, Yıldız Tilbe hayranı çıktı! Birlikte paylaştığı fotoğraf Türk'leri heyecanlandırdı MasterChef Yasin'in Şeyma için kullandığı ifade, Acun'un genç sevgilisini kızdıracak Karadenizli zekasının örneği! Bu mescidin minaresi petrol varillerinden