Son Dakika Haberleri: Haftanın İos Uygulamaları - 58

Haftanın İos Uygulamaları - 58

6 yıl önce

Her hafta düzenli olarak yayınladığımız iOS uygulamaları ile ilgili dosyamızda bu hafta da sizlere kaliteli uygulama ve oyunları seçtik. ...

1

Her hafta düzenli olarak yayınladığımız iOS uygulamaları ile ilgili dosyamızda bu hafta da sizlere kaliteli uygulama ve oyunları seçtik.Kaynak :
2

Discovr; Artık dinlediğiniz müziklerden sıkıldınız ve yeni müzikler arıyorsunuz. Bunun için bu uygulama size yardımcı olabilir. Size birçok şarkı önerisinde bulunana uygulama ayrıca bu şarkı ve şarkıcı hakkında bilgiler de veriyor.

Uygulamayıya da QR kodu okutarak indirebilirsiniz.

3

Modern Combat 5: Blackout; Gameloft yeni oyununu yayınladı. Ünlü Modern Combat serisinin yeni oyunu Modern Combat 5: Blackout etkileyici grafiklere sahip. Aksiyon severlerin hoşuna gidecek oyununun fiyatının biraz pahalı olduğunu söylemekte fayda var.

Uygulamayıya da QR kodu okutarak indirebilirsiniz.

4

TED; TED oluşumunu herhalde birçok kişi duymuştur. TED Konferansları ile farklı alanlardaki ileri derecede bilgi sahibi kişilerin bilgi alışverişine zemin oluşturmak isteniyor. Bu anlamda sizin de bilgi sahibi olmak istediğiniz konularda uzman kişilerin videolarını izleyebilirsiniz.

Uygulamayıya da QR kodu okutarak indirebilirsiniz.

5

Online Kafa Topu; Bir Türk oyunu olan Online Kafa Topu kısa süre önce yayınlanmasına rağmen hızlı bir şekilde kullanıcı çekmeyi başardı. Oyunda online bir şekilde eşleşen iki oyuncu kafalarla gol atarak birbirini yenmeye çalışıyor.

Uygulamayıya da QR kodu okutarak indirebilirsiniz.Haber Yayın Tarihi: 28.07.2014 11:13 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Dünyayı ikiye bölen tartışma! Yıkayarak mı, silerek mi temizlenmeli? Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın mavi gözlü hırçın güzeli bakın kaç yaşında! Nefes alamıyor diye soluğu hastanede aldı! Burnundan çıkan şey doktorları bile şoke etti Sivas'ta şaşkına çeviren görüntü! Gören 'Çin Seddi gibi' diyor MasterChef'in yakışıklı İtalyan şefi Danilo Zanna'nın eşi Türk çıktı!