Haftanın İos Uygulamaları - 61 - Son Dakika

Haftanın İos Uygulamaları - 61

15.09.2014 19:28

Her hafta düzenli olarak yayınladığımız iOS uygulamaları ile ilgili dosyamızda bu hafta da sizlere kaliteli uygulama ve oyunları seçtik. if(typeof(dstb)!=...

1

Her hafta düzenli olarak yayınladığımız iOS uygulamaları ile ilgili dosyamızda bu hafta da sizlere kaliteli uygulama ve oyunları seçtik.Kaynak :
2

Kaave Falı; Artık kahve falınızı bu mobil uygulamaya baktırabilirsiniz. Tek yapmanız gereken fincanınızın fotoğrafını çekip uygulamaya göstermek.

Uygulamayıya da QR kodu okutarak indirebilirsiniz.

3

Spider-Man Unlimited; Yeni Spider-Man oyunu geçtiğimiz günlerde yayınlandı. Koşacağınız, ağ atacağınız ve uçacağınız oyunda görevleri tamamlamak o kadar da kolay değil.

Uygulamayıya da QR kodu okutarak indirebilirsiniz.

4

Race Team Manager; Klasik yarış oyunlarını unutun. Bu oyunda klasik yarış oyunlarındaki gibi sadece yarışmanın dışında direkt olarak organizasyonunun içerisinde oluyorsunuz ve bir yarış takımını yönetiyorsunuz.

Uygulamayıya da QR kodu okutarak indirebilirsiniz.

5

Spymaster; 2. Dünya Savaşı sırasında bir casus olmayı ister miydiniz? Bu oyunda tam olarak yapacağınız şey de bu. Düşman bölgesinde casusluk yapacağınız bu oyunda zorlu görevler sizi bekliyor.Uygulamayıya da QR kodu okutarak indirebilirsiniz.

6

Son Dakika Haftanın İos Uygulamaları - 61 - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Dev timsah 8 yaşındaki çocuğu yuttu! Cansız bedeni, hayvanın içinden feryatlarla çıkarıldı 19 yaşındaki genç kız, hamile olduğunu tuvalette doğum suyu gelince anladı Bu kareleri görmediniz! İşte Yeşilçam efsanelerinin ölmeden önceki son görüntüleri Duygulanmamak elde değil! Atatürk'ün daha önce hiç görülmemiş fotoğrafı tam 91 yıl sonra ortaya çıktı Bu manzara hem acının hem şehadetin habercisi! 11 yiğidimizin evleri al bayraklarla donatıldı