Haftanın İos Uygulamaları - 63 - Son Dakika

Haftanın İos Uygulamaları - 63

29.09.2014 21:41

Her hafta düzenli olarak yayınladığımız iOS uygulamaları ile ilgili dosyamızda bu hafta da sizlere kaliteli uygulama ve oyunları seçtik. //...

1

Her hafta düzenli olarak yayınladığımız iOS uygulamaları ile ilgili dosyamızda bu hafta da sizlere kaliteli uygulama ve oyunları seçtik.Kaynak :
2

Post-it Plus; Günlük hayatımız içerisinde de sıklıkla kullandığımız Post-it notları artık dijital ortamda da yardımcınız olacak. Cihazınızın kamerasıyla tek seferde 50 kareye kadar görüntü yakalayabilen bu uygulama, bu kareleri kategorilere bölerek dilerseniz kendi hatırlatmalarınız olarak kullanabilir, dilerseniz de iş arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Uygulamayıya da QR kodu okutarak indirebilirsiniz.

3

Asphalt Overdrive; Gameloft kısa bir süre önce yeni Asphalt oyununu yayınladı. 80'ler ruhunu tekrar yakalayabileceğiniz bu oyunda amaç, engelleri aşarak polislerden kaçmak.

Uygulamayıya da QR kodu okutarak indirebilirsiniz.

4

GIF Keyboard; Bu uygulamayla birlikte klavyeniz üzerinden dilediğince GIF gönderebileceksiniz. Hızlı bir şekilde bulabileceğiniz GIF'leri konuşmanın durumuna göre kullanabilirsiniz.

Uygulamayıya da QR kodu okutarak indirebilirsiniz.

5

Smarter Than You; Bir mantık oyununa mı ihtiyacınız var? Giderek zorlaşan bu oyunda bazı bölümleri geçmekte gerçekten zorlanacaksınız.

Uygulamayıya da QR kodu okutarak indirebilirsiniz.

6

Son Dakika Haftanın İos Uygulamaları - 63 - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Denizde idam ettirilen Şeyhülislam'ın mezarı şaşkına çevirdi! Yarısı binanın altında diğer yarısı dışarda "Oy Didem" diyerek hayatımıza giren Azeri kızı, estetiği abarttı! Ancak sesinden tanıyabiliyoruz Türkiye'nin günlerce konuştuğu operasyonda eli parçalanan gazi polisten 6 yıl sonra ilk atış Playboy güzeli Paris Hilton kaset skandalıyla ilgili ilk kez konuştu: Hayatımın bittiğini düşündüm Amerika'da polis insan avına çıktı! George Floyd davası öncesi 16 yaşındaki siyahi kız polisin kurşunlarına hedef oldu