Son Dakika Haberleri: Haftanın İos Uygulamaları - 65

Haftanın İos Uygulamaları - 65

6 yıl önce

Her hafta düzenli olarak yayınladığımız iOS uygulamaları ile ilgili dosyamızda bu hafta da sizlere kaliteli uygulama ve oyunları seçtik.

1

Her hafta düzenli olarak yayınladığımız iOS uygulamaları ile ilgili dosyamızda bu hafta da sizlere kaliteli uygulama ve oyunları seçtik.Kaynak :
2

The Silent Age; Bir zeka ve bulmaca oyunu olan The Silent Age, 1972'li yıllarda yaşayan Joe adlı bir kapıcının başından geçen gizemli olayları konu alıyor.

Uygulamayıya da QR kodu okutarak indirebilirsiniz.

3

Javelin Masters 2; Atari oynayanların hemen hatırlayacağı Javelin Masters'ın ikinci oyunu mobil platformlardaki yerini aldı. Oldukça eğlenceli olan bu oyunda en iyi atışları yaparak sıralamaya girmek asıl amacınız.

Uygulamayıya da QR kodu okutarak indirebilirsiniz.

4

Flickr; Ünlü fotoğraf paylaşım uygulaması Flickr uzun bekleyişin ardından iOS platformuna geldi. Siz de hemen iOS cihazınızdan Flickr'ı kullanmaya başlayabilirsiniz. Flickr'da özellikle fotoğrafçıların fotoğraflarına bakabilir, yorum yapabilirsiniz.

Uygulamayıya da QR kodu okutarak indirebilirsiniz.

5

Fruit Ninja Free; Yeni güncellemeyle farklı bir hal alan ünlü Fruit Ninja oyunu şimdi Ghostbusters moduna da sahip.

Uygulamayıya da QR kodu okutarak indirebilirsiniz.

6


Haber Yayın Tarihi: 20.10.2014 08:13 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

MasterChef'in yakışıklı İtalyan şefi Danilo Zanna'nın eşi Türk çıktı! Sen Anlat Karadeniz'in yıldızı İrem Helvacıoğlu'nun kardeşine bakın! İkizi gibi Ünlü oyuncudan olay itiraf: İntikam almak için kocasıyla yattım! 194 yıl önce resmedildiği gibi! Sel suları kanallar şehri Venedik'in canına okudu Rihanna yine sınırları zorladı! İç çamaşırsız tercihiyle tüm dikkatleri üzerine topladı