Haftanın İos Uygulamaları - 85 - Son Dakika

Haftanın İos Uygulamaları - 85

5 yıl önce

Her hafta düzenli olarak yayınladığımız iOS uygulamaları ile ilgili dosyamızda bu hafta da sizlere kaliteli uygulama ve oyunları seçtik.

1

Her hafta düzenli olarak yayınladığımız iOS uygulamaları ile ilgili dosyamızda bu hafta da sizlere kaliteli uygulama ve oyunları seçtik.Kaynak :
2

Lep's World; Hepimizin Atari'lerden alıştığı Super Mario'nu farklı bir versiyonu olan Lep's World'de altınları toplayacak ve birbirinden zorlu bölümleri geçmeye çalışacaksınız.

Uygulamayıya da QR kodu okutarak indirebilirsiniz.

3

Masterpiece Me!; Hemen her gün fotoğraf çekiyor, bu fotoğrafları sosyal ağlara yüklüyorsunuz. Bu uygulamayla da fotoğraflarınızdaki suratları oldukça farklı şekillere sokabilirsiniz.

Uygulamayıya da QR kodu okutarak indirebilirsiniz.

4

1010!: İlk etapta Tetris'e benzer bir oyun olan 1010'da amaç yatay ve dikey bölümleri doldurarak parçaları yok etmek. Ekrana parçaları yerleştirirken bir sonraki parçalara yer açmayı da unutmayın.

Uygulamayıya da QR kodu okutarak indirebilirsiniz.

5

Camera FX+ Fotolr; Bir başka fotoğraf uyuglaması olan Camera FX+ Fotolr'da fotoğraflarınızı birleştirerek kolaj çalışmaları yapabilirsiniz.

Uygulamayıya da QR kodu okutarak indirebilirsiniz.

6
Haber Yayın Tarihi: 14.04.2015 01:15 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Model Kinsey Wolonski NBA efsanesi Kobe Bryant için yarı çıplak sahaya atladı Danimarka'nın Beckham'ları, televizyon yıldızı oluyor! İlişkilerini herkes görecek Dünyanın en çok tanınan kadın mumyası Takabuti'nin ölüm nedeni ortaya çıktı Mucize Doktor'un Başhemşire Selvi'si bakın kiminle evli! Gören şaşıp kalıyor Kadın yolcu 'Sütyeniniz görünüyor' bahanesiyle uçağa alınmadı

Son Dakika Haberleri