Son Dakika Haberleri: Haftanın İos Uygulamaları - 87

Haftanın İos Uygulamaları - 87

5 yıl önce

Her hafta düzenli olarak yayınladığımız iOS uygulamaları ile ilgili dosyamızda bu hafta da sizlere kaliteli uygulama ve oyunları seçtik.

1

Her hafta düzenli olarak yayınladığımız iOS uygulamaları ile ilgili dosyamızda bu hafta da sizlere kaliteli uygulama ve oyunları seçtik.Kaynak :
2

Drift Draft Destroy; Türk oyun stüdyosu Gripati tarafından geliştirilen Vur Kır Parçala isimli oyunda, 4 kişi gerçek zamanlı oynayabiliyor. Yani 4 arkadaşınızla aynı pistte hünerlerinizi sergileyebileceksiniz.

Uygulamayıya da QR kodu okutarak indirebilirsiniz.

3

PhotoMath; Dünyanın en akıllı hesap makinelerinden olan Photo Math, kamera yardımıyla matematik sorularınızı çözüyor.

Uygulamayıya da QR kodu okutarak indirebilirsiniz.

4

Byte Master; Bir puzzle oyunu olan Byte Master'da byte'ları birleştirerek MB'lar, GB'lar oluşturmaya çalışıyorsunuz.

Uygulamayıya da QR kodu okutarak indirebilirsiniz.

5

VEGA Conflict; Uzayda geçen bir strateji oyunu olan VEGA Conflict'te amacımız, kendi filolarımızı yönetmek ve uzayda karşılaşacağımız düşmanları tek tek bularak yok etmek. VEGA Conflict’te birçok sayıda gemi, silah, kalkan ve muhteşem teknolojiler var. Bunları araştırarak açmak gerekiyor. farklı galaksilerde çıkacağımız mücadelelerde ne kadar fazla teknolojiye sahipsek o denli avantaj sahibi oluyoruz.

Uygulamayıya da QR kodu okutarak indirebilirsiniz.

6


Haber Yayın Tarihi: 05.05.2015 01:16 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Savaşçı'nın Teğmen Çiğdem'i, gerçekte bambaşka biri! Instagram pozları mest etti Canlı yayında mesajı ifşa olmuştu! Acun Ilıcalı'nın, Şeyma Subaşı ile ilişkisi nasıl başladı Küçük bir ben tanesi deyip geçmeyin! Sırtından koca parçayı götürdü Fırıncı babasının izinden gitti! İşte MasterChef'in renkli yarışmacısı Rıfat Yurttaş İnternetten sipariş verdiği batarya çalışmayınca içini açtı! Çıkanlar şoke etti