Son Dakika Haberleri: Haftanın İos Uygulamaları - 95

Haftanın İos Uygulamaları - 95

5 yıl önce

Her hafta düzenli olarak yayınladığımız iOS uygulamaları ile ilgili dosyamızda bu hafta da sizlere kaliteli uygulama ve oyunları seçtik.

1

Her hafta düzenli olarak yayınladığımız iOS uygulamaları ile ilgili dosyamızda bu hafta da sizlere kaliteli uygulama ve oyunları seçtik.Kaynak :
2

Fleksy Keyboard; 3. parti klavye uygulamalarından olan Fleksy Keyboard, kısa bir süre önce ücretsiz oldu. Bu uygulama ile, telefonunuzda ya da tabletinizde çok hızlı yazı yazabileceksiniz.

Uygulamayıya da QR kodu okutarak indirebilirsiniz.

3

1010! World; Bir puzzle oyunu olan 1010! World'de amaç (1010! oyunundaki gibi) blokları tamamlayarak, yok etmek ve hedefleri tutturmak.

Uygulamayıya da QR kodu okutarak indirebilirsiniz.

4

Kim Milyoner Olmak İster?; Ülkemizdeki en başarılı yarışmalardan birisi olan Kim Milyoner Olmak İster?'in en başarılı mobil uygulamalarından birisi. 12 seviyede giderek zorlaşan soruların sorulduğu oyunda devamlı olarak farklı sorular soruluyor.

Uygulamayıya da QR kodu okutarak indirebilirsiniz.

5

Mr Jump; Birkaç ay önce yayınlanan bu mobil oyunda zıplayarak ve önünüze çıkan engelleri aşmaya çalışıyorsunuz. Oyunun görünüşte kolay olduğunu ancak gerçekte çok zor olduğunu söyleyelim.

Uygulamayıya da QR kodu okutarak indirebilirsiniz.

6


Haber Yayın Tarihi: 14.07.2015 01:17 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Erkekleri domuza çevirip koleksiyon yapan büyücünün adası bulundu Aşk Adası'yla fenomen olmuştu, sokak ortasında uygunsuz görüntülendi Kim inanır 50 yaşında olduğuna! Kusursuz vücuduyla genç kızlara taş çıkarttı Balığın yanında sakın roka yemeyin! İşte asla birlikte tüketmemeniz gereken besinler Doğumdan sonra aldığı kilolarla olay olan Evcen'den, eleştirilere yanıt gibi paylaşım!