Son Dakika Haberleri: Haftanın Vizyona Giren Filmleri (06 Aralık 2013)

Haftanın Vizyona Giren Filmleri (06 Aralık 2013)

6 yıl önce

Bakalım bu hafta vizyona nasıl filmler girmiş.

1

Geçtiğimiz haftanın filmleri için tıklayın.


Yılın Savaşı (Battle of the Year)


Tür: Dram


Hip-hop’ın dev ismi Dante Graham (Laz Alonso) b-boy geçmişi sayesinde milyar dolarlık bir iş kurmuştur. Artık, Fransa Montpellier’de gerçekleşmesi beklenen Battle of the Year yarışmasını kazanarak ABD'nin söz konusu danstaki üstünlüğünü yeniden kabul ettirmektir.


Filmin fragmanı için tıklayın.Kaynak :
2

Kızım İçin


Tür: Dram


Yıllar önce karısından boşanıp kendi hayatına yönelen Tuncer, 18 yaşını doldurmasına üç hafta kalan kızı Tuğba ile ilk defa karşılaşır. Babasının varlığından habersiz büyüyen Tuba, onunla birlikte hayallerini aşan bir yolculuğa çıkar.


Filmin fragmanı için tıklayın.

3

Ölümsüz Aşk (Ain't Them Bodies Saints)


Tür: Dram, Suç


Teksas'ın suç dolu topraklarında tozu dumana katan Ruth ve Bob, 1970'lerin getirdiği bütün kanunsuzluklar ve ihanetlerin bir parçası, aynı zamanda birbirlerine aşıktırlar. Bir gün polislerle bir çatışmaya girerler ve Ruth bir polisi vurur.Ama suçu onun yerine Bob üstlenir. 4 sene sonra hapishaneden kaçan Bob, sevgilisi ve kendisi hapishaneyken doğan kızını aramaya koyulur.


Filmin fragmanı için tıklayın.

4

Düğün Dernek


Tür: Komedi


Çekimleri Erzincan ve Sivas'ta yapılan Düğün Dernek filminin oyuncu kadrosunda, Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Binnur Kaya gibi kişiler yer alıyor. Filmi yazıp yöneten ise İşler Güçler dizisinin yönetmeni Selçuk Aydemir.


Filmin fragmanı için tıklayın.

5

Yozgat Blues


Tür: Dram, Komedi


Aldıkları bir iş teklifi sonrasında Yozgat'a taşınan müzik öğretmeni ve şarkıcı Yavuz ve öğrencisi Neşe hayatlarının önemli bir dönüm noktasına adım atmak üzeredir. Taşındıkları ilk günlerde tanıştıkları Sabri'nin yardımları olsa bile sonuç yine olumsuzdur.


Filmin fragmanı için tıklayın.

6

MC Dandik


Tür: Komedi


Öksüz bir çocuk camide polisler tarafından bulunur ve adını Dandik koyarlar. Yıllar sonra Dandik’in beraber büyüdüğü kız karşısına çıkar. Kötü bir adam da kıza kafayı takmıştır ve ona senet imzalattırır. Dandik de senedi ödeyip kızı kurtarmak ister...


Filmin fragmanı için tıklayın.

7

Saroyan Ülkesi (Saroyan Land)


Tür: Dram


Yönetmen Lusin Dink, dünyaca tanınmış Ermeni asıllı Amerikalı yazar Willam Saroyan´ın (1908-1981) memleketi Bitlis´e yolculuğunun onda bıraktığı derin etkinin yaşattıklarını bizlere bu film aracılığıyla anlatıyor.


Filmin fragmanı için tıklayın.Haber Yayın Tarihi: 06.12.2013 12:00 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

107 yıl önce batan Titanic'in son hali şoke ediyor! Resmen eridi Aşk Adası'nın fenomen güzeli, paylaştığı cinsel ilişki videosuyla pes dedirtti! Kraliçe Elizabeth'in oğlu şimdi yandı! Cinsel istismar kanıtlandı Troya'da büyük keşif! Kuruluş tarihi 600 yıl geriye gitti Yatak odasında unuttuğu fantezi kelepçesi yüzünden annesine rezil oldu!