Haftanın Vizyona Giren Filmleri (08 Ağustos 2014) - Son Dakika

Haftanın Vizyona Giren Filmleri (08 Ağustos 2014)

08.08.2014 10:28

Bu hafta vizyona 5 yeni film girdi.

1

LucyTür: Aksiyon, GerilimScarlett Johansson'ın başrolünde yer aldığı ve özel yapım bir uyuşturucu kullandığında tam bir ölüm makinesine dönüşen ve özel güçlere sahip olan Lucy'nin hikayesi anlatılıyor.Filmin fragmanı için tıklayın.
Kaynak :
2

Liseli Polisler (22 Jump Street)Tür: Aksiyon, KomediLiseyi (iki kez) bitirdikten sonra, polis memurları Schmidt (Jonah Hill) ve Jenko'yu (Channing Tatum) büyük değişiklikler beklemektedir: İkili bu kez yerel bir üniversitede gizli görev üstlenirler. Ancak, Jenko spor takımında kendine bir kanka bulup, Schmidt de bohem sanat bölümüne sızınca, ortaklıklarını sorgulamaya başlarlar. Artık sadece davayı çözmekle kalmayıp, olgun bir ilişki yürütüp yürütemeyeceklerine karar vermeleri de gerekmektedir.Filmin fragmanı için tıklayın.

3

Kayıp Karıncalar Vadisi (Minuscule a vallée des fourmis perdues)Tür: Animasyon, AileSessiz ve huzurlu bir ormanda yapılan leziz piknik, ani bir fırtına nedeniyle yarıda bırakılır. Piknik masasından geri kalanlar ise ormanın küçük sakinlerinden karıncalara kalır. Ancak söz konusu karıncalar iki farklı gruptan oluşmaktadır ve bu yiyecekler için birbirleriyle kıyasıya rekabet etmek zorundadır. İki rakip karınca grubu arasında başlayan savaş, kırmızı ve siyah karıncaları ikiye bölecek ve ortaya çıkan genç bir böcek, kırmızı karıncaların eline düşen küçük siyah karıncayı kurtarmaya çalışacaktır.Filmin fragmanı için tıklayın.

4

Hafta Sonu (Weekend)Tür: DramRussel, bir Cuma gecesi eşcinsel olmayan arkadaşlarının evindeki partiden sonra tek başına bir gey bara gider. Bar kapanmak üzeredir. Glen'le karşılıklı bakışmaları önce bir takip oyununa sonra da Russel'in evinde sonlanan bir gecelik ilişkiye dönüşür. Ertesi sabah ayrılmalarına rağmen ikisi gün boyu birbirlerini düşünmeye devam eder ve böylece onlar için, barlara ve yatak odalarına taşınacak bir hafta sonu başlar.Filmin fragmanı için tıklayın.5

CezaTür: Komedi, MaceraDoğruluk mu, cesaret mi" oyunu oynayan bir grup arkadaşın öyküsünü anlatıyor.Filmin fragmanı için tıklayın.

Son Dakika Haftanın Vizyona Giren Filmleri (08 Ağustos 2014) - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Ermeni askerler cephede kaçacak delik ararken, yavru Paşinyan keyifte! Sosyal medyayı sallıyor 'Kel çoban' efsanesiyle adı duyuldu! Bu mağaraya gelenlerin tek bir ortak özelliği var Taraftarların aklını başından aldı! 48'lik oyuncu Anna Falchi, takımının zaferini soyunarak kutladı Pilateste sınırları zorlayan Hatice, yazdığı yorumla takipçilerini kızdırdı Ormanda yürüyüş yapan hemşireye önce tecavüz etti, ardından arabayla üstünden geçti