Haftanın Vizyona Giren Filmleri (11 Ekim 2013) - Son Dakika

Haftanın Vizyona Giren Filmleri (11 Ekim 2013)

11.10.2013 19:24

Bakalım bu hafta vizyona nasıl filmler girmiş.

1

Geçtiğimiz haftanın filmleri için tıklayın.


Kalbim Sende (Don Jon)


Tür: Komedi


Jon Martello, dairesini, arabasını, ailesini, kilisesini ve hatunları kısaca hayatındaki her şeyi nesneleştirmektedir. Her haftasonu birini tavladığı için arkadaşları ona Don Jon lakabını vermiştir. Bir gece kulübünde tanıştığı Barbara ise daha önce karşılaştığı hiç kimseye benzememektedir. Ve hayatında aşkı öğrenir.


Filmin fragmanı için tıklayın.Kaynak :
2

Kelebeğin Rüyası


Tür: Dram


Bu yıl 86"ncısı düzenlenen Oscar Ödülleri"nde En İyi Yabancı Film Dalı"nda ülkemizi temsil edecek olan "Kelebeğin Rüyası", Amerika"da tanıtım çalışmalarını sürdürüyor. Yılmaz Erdoğan"ın yönettiği film, 11 Ekim"de Türkiye"de yeniden vizyona girecek. Kıvanç Tatlıtuğ ve Mert Fırat"ın başrollerini paylaştığı filmin, Oscar için hazırlanan yeni versiyonu izleyici ile buluşacak.


Filmin fragmanı için tıklayın.

3

Machete Kills


Tür: Aksiyon


Eski ajan Machete Cortez, Amerika Birleşik Devletleri"nin onur listesindedir ve yeni görevi için Meksika"ya gönderilir. Burada bir silah tüccarını bulmak ve etkisiz hale getirmek zorunda olan Machete"i, ölümcül ve zorlu bir görev beklemektedir.


Filmin fragmanı için tıklayın.

4

İki Kafadar


Tür: Komedi


Altan (İlker Aksum) ve Şükrü (Gökçe Özyol), dünyanın en şanssız iki adam... Mahmutpaşa Pasajı"nda girdikleri her işi batıran iki kafadar son çare olarak tefeciden borç alırlar ve tablet işine girerler. Fakat bu tabletler büyük dolandırıcıların GDO lu mal sevkiyatlarında kullanılmaktadır. İki kafadar bu gerçeği öğrendiklerinde her şey için çok geç olacaktır.


Filmin fragmanı için tıklayın.

5

Yer Çekimi (Gravity)


Tür: Gerilim


Filmde Bullock ilk uzay görevindeki zeki tıp mühendisi rolunü, George Clooney ise son görevine çıkan tecrübeli astronat Matt Kowalsky rolünü canlandırıyor. Önceleri son derece normal görünen görevde felaketin başgöstermesiyle uzay gemisi harap olmuş Stone ve Kowalsky"i tamamen yanlız kalmışlardır.


Filmin fragmanı için tıklayın.

6

Moebius


Filmde karısını aldatan bir koca ve ondan intikam almak için cinsel organını kesmeye çalışan bir kadını görüyoruz. Kadın, kocasının penisine müdahale edemeyince kendi öz oğlunun penisini keserek evi terk ediyor. Baba, oğlunun cinsel işlevini kaybetmesindeki suçluyu kendisi olarak görüyor ve bunun üstesinden gelmek için çabalıyor.


Filmin fragmanı için buraya tıklayın.

Son Dakika Haftanın Vizyona Giren Filmleri (11 Ekim 2013) - Son Dakika


YORUMLAR
500
Advertisement