Haftanın Vizyona Giren Filmleri (11 Nisan 2014) - Son Dakika

Haftanın Vizyona Giren Filmleri (11 Nisan 2014)

11.04.2014 11:21

Bakalım bu hafta vizyona hangi filmler girmiş.

1

Hızlı ve Korkusuz (Vehicle 19)


Tür: Gerilim


Gezgin bir yabancı, seyahate çıktığı şehirde bir araba kiralar. Fakat kimin olduğunu bilmediği bu araba yerel polisle başına büyük işler açacak, dahası yozlaşmış emniyet-güç ilişkilerini ortaya çıkartacaktır. Senaristliğini ve yönetmenliğini Mukunda Michael Dewil’ın üstlendiği gerilim türündeki filmin baş rolünde ise 2013 Aralık'ında hayatını kaybeden Paul Walker yer alıyor.


Filmin fragmanı için tıklayın.

2

Joe


Tür: Dram


Joe, bahtsız Gary Jones ve sefalet içindeki babasını, bir kereste şirketindeki “ağaç zehirleme” ekibine alır. Vurdumduymazlığıyla bilinen Joe, Gary’de farklı bir şeyler olduğunu hisseder: Kararlılık, bozulmamışlık ve Joe’nun artık inanmadığı bir direnç duygusu. Joe ve Gary ikisini de geri dönülmez bir şekilde değiştirecek sıradışı bir bağ geliştirirler. Gary, üstesinden gelemeyeceği güçlükte bir tehlikeyle karşı karşıya geldiğinde Joe’dan yardım ister.


Filmin fragmanı için tıklayın.

3

Hayaletli Ev (Haunter)


Tür: Korku


Lisa 16. yaş gününe 1 gün kalan geçirdiği bir kaza sonucu hayatını ve ailesini kaybeder. Artık bir ölümsüz olan Lisa, ilerleyen günlerde bir varlık tarafından izlenildiğini hissetmeye başlar. Lisa evin bir zamanlar genç kızları kaçırıp kalıntılarını gizli bir kalorifer dairesine saklayan seri katile ait olduğunu öğrenir.


Filmin fragmanı için tıklayın.

4

Rio 2


Tür: Animasyon


Rio 2′de, Blu, Jewel ve üç çocuğunu sihirli bir şehirde harika bir ev hayatı yaşarken buluyoruz. Jewel çocuklara gerçek kuşlar gibi yaşamayı öğretmeye karar verince, ailenin Amazonlara gitmesi konusunda ısrarcı olur. Blu yeni komşularına alışmaya çalışırken, Jewel’ı ve çocukları vahşi dünyanın ellerinde kaybetmekten korkmaktadır.


Filmin fragmanı için tıklayın.

5

Büyük Budapeşte Oteli (The Grand Budapest Hotel)


Tür: Dram, Komedi


İki savaş arasındaki dönemde ünlü bir Avrupa otelinde kapı görevlisi olarak çalışan Gustave H ile lobi görevlisi Mustafa’nın arkadaşlık hikayesine odaklanıyor.


Filmin fragmanı için tıklayın.

6

Kendine İyi Bak


Tür: Romantik


Begüm Birgören, Aslı Tandoğan ve Çağdaş Onur Öztürk'ün başrollerini paylaştığı "Kendime İyi Bak" filmi, vizyondaki yerini aldı.


Filmin fragmanı için tıklayın.

7

Hayat Sana Güzel


Tür: Komedi


İstanbul'un büyük inşaat şirketlerinden birisinin sahibi olan Azmi, Güneydoğu Anadolulu toprak ağası çok zengin bir ailenin oğludur. Güzel eşi ve oğluyla birlikte yolunda giden mutlu bir evliliğe sahiptir. Behiye, eşine sadık, 35-40 yaşlarında havalı ve kocasıyla uyum içinde yaşayan alışveriş meraklısı bir kadındır. Tahlil sonucunu öğrenmeye giden Azmi ise 2 aylık ömrü kaldığını öğrenir ve şok geçirir...


Filmin fragmanı için tıklayın.

Son Dakika Haftanın Vizyona Giren Filmleri (11 Nisan 2014) - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Dünyanın en zengin boksörü Floyd Mayweather, striptizci sevgilisinin babasından veto yedi Kızlar tuvaletine gizlice telefon yerleştiren öğretmen, öğrencilerin müstehcen görüntülerini çekti Yıllara meydan okuyan kadın! 74'lük Ajda'nın paylaşımı beğeni rekoru kırdı Cinsel ilişkiye girdikleri anları sevgilisinden habersiz kayda alan TV yıldızı, videoyu arkadaşlarına gönderdi Sansürü es geçti! Yasmin dekolteli pozuyla nefes kesti