Haftanın Vizyona Giren Filmleri (14 Kasım 2014) - Son Dakika

Haftanın Vizyona Giren Filmleri (14 Kasım 2014)

14.11.2014 11:57

Bu hafta vizyona 7 yeni film girdi.

1

Geçtiğimiz haftanın filmleri için tıklayın.


Salak ile Avanak Geri Dönüyor (Dumb and Dumber To)


Tür: Komedi


Devam filmi niteliğinde olacak olan 'Dumb and Dumber 2’da çılgın ikili, ihtiyaç duydukları böbreği bulabilmek için Jeff Daniels’ın uzun süredir görmediği çocuğunu aramak için yollara düşecek.


Filmin fragmanı için tıklayın.Kaynak :
2

Deliha


Tür: Komedi


Deliha’da; biraz deli, hem delikanlı; hem tez canlı hem çok iyi niyetli Zeliha karakteri ile beyazperdeye çıkacak olan Gupse Özay’a, hikayesinde kahkaha garantili bir ekip eşlik ediyor.


Filmin fragmanı için tıklayın.

3

Kanunun Ötesinde (A Walk Among The Tombstones)


Tür: Gerilim


Matt Scudder (Liam Neeson) eskiden polislik yapmış özel bir dedektiftir. Bir gün önemli bir uyuşturucu taciri, ondan karısını kaçırıp öldürenleri bulmasını ister. Önce isteksiz olan Scudder daha sonra ikna olup işi alır. Araştırmalarını derinleştirdikçe, ipuçlarının bir uyuşturucu tacirine işaret ettiğini fark eder. Tam vazgeçmek üzereyken bir başka kızın kaçırılması, Scudder'i yeniden olayın içine çeker.


Filmin fragmanı için tıklayın.

4

Gece


Tür: Dram


"Gece" Diyarbakır'dan İzmir'e göç etmek zorunda kalmış bir ailenin yaşadıkları ve parçalanma öyküsünü beyaz perdeye yansıtacak.


Filmin fragmanı için tıklayın.

5

Gizli Yüzler


Tür: Dram, Gerilim


Zeynep (Gülseven Yılmaz), arkadaşı Deniz’le (Yeşim Ceren Bozoğlu) birlikte yeni bir eve taşınır. Ancak hevesle taşındığı bu evde uyku problemleri yaşamaktadır. Hem kabuslar görür, hem de görünmeyen paranormal güçlerle karşı karşıya gelir. Terapist fayda etmez. Bu mücadelede, kızının varlığına ihtiyaç duyar ve onunla görüşebilmek eski kocasıyla temasa geçer. Artık tutunabileceği tek dal kızıdır.


Filmin fragmanı için tıklayın.

6

Annemin Şarkısı (Song of My Mother)


Tür: Dram


Zorunlu göçten sonra Tarlabaşı kentsel dönüşüm projesiyle beraber ikinci bir göçe zorlanan, hafızalarındaki şarkının peşine düşmüş bir anne ile oğlunun samimi hikayesinin anlatıldığı filmin çekimleri 2013 sonbaharında İstanbul ve Doğubeyazıt’ta gerçekleştirildi.


Filmin fragmanı için tıklayın.

7

Dönüş (The Turning)


Tür: Dram


Tim Winton'ın kısa öykülerinden yola çıkılarak çekilen kısa filmlerden oluşan film, vizyondaki yerini aldı.


Filmin fragmanı için tıklayın.

Son Dakika Haftanın Vizyona Giren Filmleri (14 Kasım 2014) - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Görev başındaki polis bahçede üstsüz güneşlenen modeli helikopterden kayda aldı 93 kilo veren Pelin Öztekin isyan etti: 100 kilo olan biri aşık olmaz mı? Maradona'nın son günlerini geçirdiği evdeki kimsenin bilmediği detay ortaya çıktı Seren Serengil'in "Bekaretimi anneme inat olsun diye verdim" itirafı sosyal medyada yeniden gündem oldu 32 yaşındaki kadın "Su vereceğim" diye kandırdığı 14 yaşındaki çocuğu evine götürüp istismar etti