Haftanın Vizyona Giren Filmleri (16 Ocak 2015) - Son Dakika

Haftanın Vizyona Giren Filmleri (16 Ocak 2015)

16.01.2015 11:58

Bu hafta vizyona 8 yeni film girdi.

1

Whiplash


Tür: Dram


Filmde usta bir caz sanatçısıyla henüz 19 yaşındaki hevesli genç bir davulcunun arasında geçen gerilimli ilişki anlatılıyor.


Filmin fragmanı için tıklayın.

2

6 Süper Kahraman (Big Hero 6)


Tür: Animasyon, Komedi


Film, dehasının güçlerini kullanmayı öğrenen robot dahisi Hiro Hamada’yı, Hiro’ya bu konuda yardımcı olan muhteşem kardeşi Tadashi’yi, onlara çok benzeyen, macera bağımlısı olan arkadaşları GoGo Tamaga’yı, düzenli ve tatlı Wasabi No-Ginger’ı, kimya dehası Honey Lemon’ı ve fanatik Fred’in hikayesini anlatıyor.


Filmin fragmanı için tıklayın.

3

Hacker (Blackhat)


Tür: Gerilim, Suç


İzinli olarak salıverilmiş bir suçlu olan Nicholas Hathaway (Chris Hemsworth) Amerikalı ve Çinli partnerleriyle birlikte büyük bir siber suç çetesini Amerika'da, Hong Kong'da ve dünyanın çok değişik yerlerinde kovalayacaktır.


Filmin fragmanı için tıklayın.

4

Çılgın Dersane: Ada (Çılgın Dersane 4)


Tür: Komedi


Serinin son halkasında 'Çılgın Dersane' ekibi eğlenceli bir ada hikayesiyle beyazperdede yer alıyor.


Filmin fragmanı için tıklayın.

5

Mazlum Kuzey


Tür: Komedi


Mazlum Kuzey bir elinde sazı, bir yanında dostu Tıfıl ile pavyonda çalışıp, hayatlarını kazanmaktadırlar. Fakat pavyondan kovulup, işsiz kalmaları ile bir anda organ mafyasının da tuzağına düşerler. Mafyaya borçları kapatabilmek için bin tane "farklı" işe koştururlar: Amsterdam'da 'marjinal' düğünlerde şarkı da söylerler, yerli akıllı telefon üretme işine girerler hatta tüy dökücü krem bile satarlar.


Filmin fragmanı için tıklayın.

6

İntikam Peşinde (Ablations)


Tür: Gerilim, Gizem


Pastor Cartalas (Denis Ménochet), bir sabah bilmediği bir yerde, büyük bir baş ağrısıyla ve önceki geceyi hatırlamaz halde uyanır. Neler olduğunu anlamaya çalışırken vücudundaki dikiş izlerini keşfeder. Kız arkadaşı, böbreğinin organ mafyası tarafından çalınmış olabileceğini söyleyince, Pastor bunu yapanları bulmak için her şeyini ortaya koymaya karar verir.


Filmin fragmanı için tıklayın.

7

Leviafan (Leviathan)


Tür: Dram


Film, Eyüp peygamberinin İncil’de anlatılan hikayesinin bir uyarlaması olarak gösteriliyor. Zvyagintsev, bu hikayeyi günümüz Rusya’nın koşullarına uyarladı.Filmin başkahramanı Nikolay, ülkenin kuzeyinde küçük bir evde yaşıyor ve sıradan hayatı bir anda kaderin sınavına maruz kalıyor. Evini yıkmak isteyen belediye başkanına karşı, Moskova'da yaşayan asker arkadaşı avukat Dimitri ile birlikte direnmeye çalışıyor.


Filmin fragmanı için tıklayın.

Son Dakika Haftanın Vizyona Giren Filmleri (16 Ocak 2015) - Son Dakika


YORUMLAR
500
Advertisement