Haftanın Vizyona Giren Filmleri (20 Aralık 2013) - Son Dakika

Haftanın Vizyona Giren Filmleri (20 Aralık 2013)

Bakalım bu hafta vizyona nasıl filmler girmiş.

1

Geçtiğimiz haftanın filmleri için tıklayın.


Dinozorlarla Yürümek (Walking With Dinosaurs 3D)


Tür: 3Boyutlu, Aile


Dinozorların, dünyanın hakimi olduğu zamanlar… Cesur ve saygı gören bir babanın çocuğu olan yavru dino, büyüdükçe gücünün doruklarına ulaşacak ve ailesine liderlik yapacaktır.


Filmin fragmanı için tıklayın.Kaynak :
2

Sürgün


Tür: Dram


Zengin bir Rum ailenin kızı olan Eleni (Saadet Işıl Aksoy) ile faytoncunun oğlu Sedat (Tolgahan Sayışman) birbirini sevmektedir. Ancak hem sınıf hem de inanç farkından dolayı Eleni'nin babası, gençlerin evlilik kararına karşı çıkar. Tam da bu sırada Türkiye'deki Rumların sınırdışı edilmesine karar verilir.


Filmin fragmanı için tıklayın.

3

Erkekler


Tür: Komedi


"Fetih 1453"ün yönetmeni ve yapımcısı Faruk Aksoy'un yeni filmi Erkekler, bugün vizyona girdi. Eşinden yeni boşanan Avukat Adem (Fikret Kuşkan) her gece bir başka kadınla beraber olan hızlı bir çapkındır. Ve gününü birinde yolu sıradışı bir psikiyatrist (Ali Poyrazoğlu) ile kesişir.


Filmin fragmanı için tıklayın.

4

Kedi Özledi


Tür: Komedi, Romantik


Hastanede anestezist olarak çalışan Kadir (İlker Ayrık) ile modacı Kıymet (Algı Eke) birbirlerini çok sevmektedir. Aşk adını verdikleri bir de kedileri vardır. Ne var ki arkadaşları arasında imrenilerek gösrerilen bu ilişki Kadir'in, çapkınlıklarıyla ünlü arkadaşları tarafından sarsılmaya başlar


Filmin fragmanı için tıklayın.

5

Bir Hurdacının Hayatı (Epizoda u zivotu beraca zeljeza)


Tür: Belgesel, Dram


Gerçek olayları beyazperdeye taşıyan ve belgesele yakın bir yaklaşımla olağanüstü bir cesaret ve umut öyküsü anlatan bu dramın kahramanları, kendilerini oynayan bir ailenin fertleri. Nazif hurda demir toplayarak hayatını güç bela kazanmaktadır.


Filmin fragmanı için tıklayın.

6

Yarım Kalan Mucize


Tür: Dram


2. Dünya Savaşı atmosferinde, Anadolu'da açlık ve sefaletin doruğa çıktığı zamanlar… Kendinden yaşça bir hayli büyük toprak ağasıyla evlendirilmek istenen en yakın arkadaşının intihar etmesi üzerine Nahide (Nihan Belgin), ilkokul öğretmeninin de yardımıyla Köy Enstitüsü'ne gider. Onun gibi birçok gencin çabası aslında Anadolu'da yeni bir eğitim seferberliğinin habercisidir.


Filmin fragmanı için tıklayın.

7

Özür Dilerim


Tür: Dram


Hayatı boyunca birine bağımlı yaşamak zorunda olan Selim´in geleceği, annesi Neriman Hanım´ın en büyük endişesidir. Zafer, kardeşi Selim´in sorunları yüzünden yıllardır aile içinde hep ikinci plana itilmiş hissediyordur kendini. Evlilik hazırlığı içinde olduğu Hale, annesiyle sorunlarından kaçmak için Zafer'e tutunmaya çalışmaktadır.


Filmin fragmanı için tıklayın.

8

Arkadaşlar Arasında


Tür: Dram, Komedi


Yakın zaman içerisinde doğum gününü kutlayacak olan Ayhan'a arkadaşları güzel bir sürpriz planlarlar ve kutlama için ıssız bir koyda rakı masası hazırlanır. 30 yaşına basacak olan Ayhan hayatla ilgili kaygılar taşımakta ve yaşamını sorgulamaktadır.


Filmin fragmanı için tıklayın.

Haber Yayın Tarihi: 20.12.2013 12:44

Son Dakika Haftanın Vizyona Giren Filmleri (20 Aralık 2013) - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bir çocuk annesi öğretmen, 14 yaşındaki öğrencisiyle ilişkiye girdi Estetik operasyonundan sonra göğüs uçları düşen genç kadının, insan eti yiyen bakteri kaptığı tespit edildi Sefalet içinde yaşadığı iddia edilen Harika Avcı sessizliğini bozdu Mimar Sinan'ın kalfası inşa etti, 600 yıldır durmadan dönüyor Kylie Jenner, eski halini paylaşan Kim Kardashian'a tepki gösterdi: Hemen sil bunu