Haftanın Vizyona Giren Filmleri (24 Nisan 2015) - Son Dakika

Haftanın Vizyona Giren Filmleri (24 Nisan 2015)

24.04.2015 13:16

Bu hafta vizyona tam 13 yeni film girdi.

1

Geçtiğimiz haftanın filmleri için tıklayın.


Limonata


Tür: Komedi, Dram


Limonata, başka kültürlerden gelen, birbirini tanımayan iki kardeşin, benzerliklerine, farklılıklarına hatta kavgalarına şahit olacağımız eğlenceli bir yol hikayesi...


Filmin fragmanı için tıklayın.Kaynak :
2

Gece Yarısı Sokakta Tek Başına Bir Kız (A Girl Walks Home Alone at Night)


Tür: Gerilim, Korku


Bad City adındaki hayali bir İran kentinde yaşayan bir vampir, insanları birer birer avlamaktadır. Ancak Drakula kostümlü Arash ile karşılaşınca, ondan çok hoşlanır.


Filmin fragmanı için tıklayın.

3

Annie


Tür: Aile, Dram, Komedi


Annie (Quvenzhané Wallis) New York'un sert sokaklarında hayatta kalabilmeyi başaracak kadar güçlü, sert bir koruyucu anneyle birlikte yaşayan iyimser ve mutlu bir kızdır. Ancak hayatı, Will Stacks (Jamie Foxx) adlı New York belediye başkanı adayı, kampanyası çerçevesinde onu himayesine alınca tamamen değişecektir.


Filmin fragmanı için tıklayın.

4

Citizenfour


Tür: Belgesel


NSA ve CIA'de çalıştığı dönemlerde edindiği çok gizli belgeleri basına sızdırdıktan sonra çok tartışılan ve bir daha ülkesine dönemeyen Amerikalı gazeteci Edward Snowden'ın, Citizen Four takma adıyla gazeteci Laura Poitras'la iletişime geçme ve Hong Kong'da kendisiyle yaptığı röportajlar, gerçek kamera kayıtlarıyla anlatılıyor.


Filmin fragmanı için tıklayın.

5

Kendin Ol


Tür: Gerilim


Ünlü oyuncu Zeynep, kamp yapmak için izinsiz girdiği bir özel mülkte iki adam tarafından yakalanıp bir depoya hapsedilir. Kendisini bağladıkları sandalyeden ve kapattıkları yerden kurtulmak için büyük mücadele veren Zeynep'in neden o kamp alanına geldiği hikaye ilerledikçe anlaşılır. Zeynep kurtulduğunda ise o ana kadar olup biten her şeyin nasıl bir oyunun parçası olduğu anlaşılır.


Filmin fragmanı için tıklayın.

6

Cake


Tür: Dram, Komedi


Claire, toplumdan git gide uzaklaşmış, bungalow'unda kendi kendine yaşayan bir kadındır. Dış dünyayla tek bağlantısı onun her şeyiyle ilgilenen ve aynı zamanda da ona arkadaşlık eden çalışanı Silvana ve katıldığı kronik-ağrılı hastaların oluşturduğu terapi grubudur. Zaman geçtikçe kendisini hayata bağlayan nedenlerin azaldığını düşünürken, terapi grubundaki arkadaşı Nina'nın intiharı hayatını alt üst eder. Birbirlerini çok az tanıyor olmalarına rağmen Nina, Claire'ın rüyalarında hatta sanrılarında bile belirmeye başlar.


Filmin fragmanı için tıklayın.

7

Marigold Oteli'nde Hayatımın Tatili 2 (The Second Best Exotic Marigold Hotel)


Tür: Dram, Komedi


Hayallerinde açmayı planladığı ikinci Marigold Oteli Sonny’nin (Dev Patel) tahmin ettiğinden daha fazla zamanını almaktadır, hele bir de çok yakında hayallerinin aşkı Sunaina’yla (Tena Desae) dünya evine gireceğini düşünürsek… İlk işletme girişimi olan “Güzel ve Yaşlılar” için açtığı Marigold Oteli’nin tek boş odası kalmıştır, oraya da yeni gelen misafirler Guy (Richard Gere) ve Lavinia (Tamsin Greig) yerleşirler.


Filmin fragmanı için tıklayın.

8

Öğrenci İşleri


Tür: Komedi


Baba yadigarı (arsası kıymetli) dersanesini zorlukla işleten Kısmet, müteahhit kardeşi İsmet’in dersane arsasını kendisine satması ısrarlarına hep karşı koyar. Ta ki iflasın eşiğine gelip kardeşinin iddiaya girme teklifini kabülüne kadar: İsmet kazanırsa arsayı satın alacak, Kısmet kazanırsa dersane borçları ödenip fakir öğrencisinin kardeşinin ameliyat masrafları da karşılanacaktır. Kimin sınıfı daha çok sınavı kazanacaktır?


Filmin fragmanı için tıklayın.

9

İntikam Kapanı (Everly)


Tür: Aksiyon, Gerilim


Bir kadının, hayatındaki tüm karanlık işlere bulaşmış adamlara savaş açış öyküsünü izleyeceğiz. Bu kadın kendi evinde umulmadık bir anda hayatına giren bütün bu insanlarla burun buruna gelir ve hepsinden intikam almaya karar verir.


Filmin fragmanı için tıklayın.

10

Maymun Prens (Pourquoi j'ai pas mangé mon père)


Tür: Animasyon, Aile


Hikayemiz 2 milyon yıl öncesinde geçiyor. Bir maymun sürüsünün kralının tek kolunu kullanamayan ikiz oğullarından biri olarak doğan Eduard, kendisinden daha güçlü olan küçük kardeşinin kralın varisi seçilmesi sonrası sürüden uzaklaştırılıp ormana sürgün edilir. Ormanda iyi kalpli Ian adlı başka bir maymun tarafından bulunur ve onunla büyür. Eduard’ın ile Ian arasında müthiş bir dostluk başlar ve hayat mücadelesini Ian ona öğretir.


Filmin fragmanı için tıklayın.

11

Pinokyo (Pinocchio)


Tür: Aile


2 bölümlük mini dizi halinde Türkiye'de çekilen Alman yapımı Pinokyo uyarlaması...


Filmin fragmanı için tıklayın.

12

Gemma Bovery


Tür: Dram, Komedi


Yönetmenliğini Anne Fontaine'nin üstlendiği yapımın oyuncu kadrosunda ise Fabrice Luchini, Gemma Arterton ve Jason Flemyng yer alıyor.


Filmin fragmanı için tıklayın.

Son Dakika Haftanın Vizyona Giren Filmleri (24 Nisan 2015) - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Görev başındaki polis bahçede üstsüz güneşlenen modeli helikopterden kayda aldı 93 kilo veren Pelin Öztekin isyan etti: 100 kilo olan biri aşık olmaz mı? Maradona'nın son günlerini geçirdiği evdeki kimsenin bilmediği detay ortaya çıktı Seren Serengil'in "Bekaretimi anneme inat olsun diye verdim" itirafı sosyal medyada yeniden gündem oldu 32 yaşındaki kadın "Su vereceğim" diye kandırdığı 14 yaşındaki çocuğu evine götürüp istismar etti