Haftanın Vizyona Giren Filmleri (26 Haziran 2015) - Son Dakika

Haftanın Vizyona Giren Filmleri (26 Haziran 2015)

26.06.2015 15:16

Bu hafta vizyona 10 yeni film girdi.

1

Araftaki Ev (La casa del fin de los tiempos)


Tür: Gerilim, Gizem


Dulce Evde oturmaya başlayalı tam beş yıl geçmiştir çok garip olarylar dizisi birbirini izler , bu durumun sonuçlarına katlanmalıdır. Aradan otuz sene geçmiştir evdeki sırrı çözmeye kararlıdır.


Filmin fragmanı için tıklayın.

2

Onur (Pride)


Tür: Dram, Komedi


1980'ler İngiliteresi'nde, muhafazakar başbakan Margaret Thatcher'ın ülkenin başındadır ve toplumun birçok kesimi büyük baskı altındadır. Bunlar arasında eşcinseller ve işçiler başı çekmektedir. 1984'te Maden İşçileri Ulusal Birliği'nin düzenlediği en uzun grevde, eşcinsel aktivistler madencilere yardım etmeye karar verirler. Ancak bu eşine az rastlanan girişim, İngiliz toplumundan farklı tepkiler alacaktır. Her şeyden önce, acaba birbirine taban tabana zıt gibi görünen bu iki grup, ortak bir amaç uğruna aynı saflarda yer alabilecek midir?


Filmin fragmanı için tıklayın.

3

Karanlık Yerler (Dark Places)


Tür: Dram, Gerilim


Küçüklüğünde ailesinin vahşi bir şekilde öldürülmesine tanık olan bir kadın, bu tür cinayetleri çözmeye yeminli gizli bir örgüt tarafından o günü yeniden yaşamaya zorlanacaktır.


Filmin fragmanı için tıklayın.

4

Escobar: Kayıp Cennet (Escobar: Paradise Lost)


Tür: Gerilim, Romantik


Genç bir Amerikalı sörfçü olan Nick, 1983 yılında Kolombiya'da bulunduğu sırada yıllarca hayallerini kurduğu kadın olan Maria ile tanışır. Ancak hayatındaki büyük değişiklikler bununla bitmeyecektir, çünkü Maria'nın amcası, ünlü uyuşturucu kaçakçısı Pablo Escobar'dır.


Filmin fragmanı için tıklayın.

5

McFarland (McFarland, USA)


Tür: Dram, Spor


Filmde 1980’li yıllarda sosyal ve fiziksel zorlukları aşan McFarland kasabasının şampiyon atletizm takımı anlatılıyor.


Filmin fragmanı için tıklayın.

6

Al Karısı: Cinnet (Alkarısı)


Tür: Gerilim, Korku


Filmde, lohusa kadınların başına bela olan efsanevi bir yaratık anlatılıyor. Bu efsanenin temeli Şamanizm'e kadar uzanır. İnanışa göre lohusaların ve yeni doğmuş çocukların ciğerleriyle beslenir. Alkarısından korunmak için çeşitli çarelerin olduğuna inanılır. Lohusa kadını yalnız bırakmamak, ışıkları sürekli yakmak, başucuna Kuran koymak, yüzünü kırmızı örtüyle örtmek bunlardan bazılarıdır.


Filmin fragmanı için tıklayın.

7

Kıvırcık: Ay Macerası (Pup)


Tür: Gerilim, Korku


Bir çiflikte yaşayan Blacky adındaki kara koyun, bir gün Ay'a gidebilmeyi kafasına takmış durumdadır. Köpek Kanuto ise gizliden gizliye aşık olduğu Blacky için bunun planlarını yapmaya koyulur. İkili, birlikte sıra dışı özelliklere sahip karakterlerle tanışacakları sevimli bir maceraya atılırlar.


Filmin fragmanı için tıklayın.

8

Taksi Tahran (Taxi Teheran)


Tür: Dram


Bu filmde, İran'ın son dönemde yetiştirdiği en iyi yönetmenlerden olan Cafer Penahi'nin İran hükumeti tarafından konulan yurtdışına çıkma ve film çekme yasağını dahice bir yöntemle delmesine tanık oluyoruz. Bir taksi şoförü olarak İran sokaklarına çıkan ve sadece arabasına koyduğu kamerasıyla, taksi müşterileri vasıtasıyla Tahran'ın gerçek bir profilini ortaya koyan Taksi Tahran, 2015 Berlin Film Festivali'nde Altın Ayı ödülüne layık görüldü.


Filmin fragmanı için tıklayın.

9

Kurbağa Prens (Ribbit)


Tür: Animasyon


Kimlik bunalımı yaşayan bir kurbağanın hikayesi... Acaba Ribbit de etrafındaki diğer tüm kurbağalar gibi sıradan mıdır, yoksa bir prensesi öptüğünde gerçek kimliğine bürünecek bir prens midir?


Filmin fragmanı için tıklayın.

Son Dakika Haftanın Vizyona Giren Filmleri (26 Haziran 2015) - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bu kaya, görünümü kadar neden olduğu batıl inançla da nam salmış Sürpriz bayramda geldi! Bengü, ikinci çocuğuna hamile WhatsApp'ın sözleşme onayı için verdiği süre bugün doldu! Twitter'da yer yerinden oynadı Serenay Sarıkaya, "Arkadaşım" dediği iş adamıyla fena yakalandı İsrail'in yok etmek için var gücüyle bombaladığı Hamas'ın tünelleri ilk kez görüntülendi
Advertisement