Haftanın Vizyona Giren Filmleri (27 Aralık 2013) - Son Dakika

Haftanın Vizyona Giren Filmleri (27 Aralık 2013)

27.12.2013 12:44

Bakalım bu hafta vizyona hangi filmler girmiş.

1

Geçtiğimiz haftanın filmleri için tıklayın.


47 Ronin


Tür: Aksiyon, Fantastik


İngiliz bir denizciyle Japon bir köylü kadının evlilik dışı çocuğu olan Kai ile liderleri olmayan 47 samuray intikamlarını almak ve kaybettikleri onurlarını yeniden kurtarmak için güçlerini birleştirirler.


Filmin fragmanı için tıklayın.Kaynak :
2

Genç ve Güzel (Jeune et jolie)


Tür: Dram


4 mevsim ve 4 şarkıyla 17 yaşındaki bir kızın çağdaş portresi" olarak tanımlanan filmin senaryo koltuğunda François Ozon yer alıyor. Henüz 17 yaşında genç ve güzel olan Isabelle, ergenlikten henüz çıkmıştır ve cinsel uyanışıyla aşk arayışını bir fahişe olarak yaşamayı tercih etmiştir.


Filmin fragmanı için tıklayın.

3

İblis'in Oğlu 13. Vahşet


Tür: Korku


Gazetecilik bölümünde son sınıfta okuyan bir arkadaş grubu, tez hazırlamak için ilginç haberler ararlar. Tam da bu esnada sekiz dağcının esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolduğu haberine rastlarlar.


Filmin fragmanı için tıklayın.

4

Senin Hikayen


Tür: Dram, Komedi


Eğlenceli ve ailesine bağlı olan Hakan (Timuçin Esen) ile özgür ve kuralcı Esra (Selma Ergeç evli bir çift. Gayet iyi bir şekilde devam eden 7 yıllık evlilikleri çocuk sahibi olma kararı yüzünden dönüm noktasına gelmiştir. Bu aşamada devreye babaanne (Nevra Serezli) ve sevgi dolu ve mantıklı bir baba olan Orhan (Sait Genay) devreye girer.


Filmin fragmanı için tıklayın.

5

Justin Bieber's Believe


Tür: Belgesel


Geçtiğimiz günlerde resmi Twitter hesabı üzerinden müziği bıraktığını duyuran Justin Bieber'ın yıldız olma yolundaki sahne arkası ve önündeki yaşadıklarını anlatan Believe ismindeki belgesel.


Filmin fragmanı için tıklayın.

6

Direniş Günlerinde Aşk (Apres mai)


Tür: Dram


1968 Mayıs'ı, dönemin özgürlükçü ve aktivist gençliği hayallerini gerçekleştirme hedefiyle ilerlerken, uzakta görünen 'devrim' anbean yaklaşmaktadır. Devrime giden yolun heyecanı ve telaşını yaşayan Gilles, Christine ve Alain arasındaki aşk da ortamı iyice sarmıştır.


Filmin fragmanı için tıklayın.

Son Dakika Haftanın Vizyona Giren Filmleri (27 Aralık 2013) - Son Dakika


YORUMLAR
500
Advertisement