Son Dakika Haberleri: Haftanın Vizyona Giren Filmleri (28 Kasım 2014)

Haftanın Vizyona Giren Filmleri (28 Kasım 2014)

5 yıl önce

Bu hafta vizyona 6 yeni film girdi.

1

Geçtiğimiz haftanın filmleri için tıklayın.


John Wick


Tür: Aksiyon, Gerilim


Filmde eski bir kiralık katilin, onu öldürmek üzere anlaşmış bir başka kiralık katil olan eski bir arkadaşından kaçışı anlatılıyor.


Filmin fragmanı için tıklayın.Kaynak :
2

Hadi İnşallah


Tür: Komedi


İnternet fenomeni Pucca'nın Küçük Aptalın Büyük Dünyası, Allah Beni Böyle Yaratmış ve Ay Hadi İnşallah gibi kitaplarından esinlenerek çekilen Hadi İnşallah, 28 Kasım 2014'te gösterime girecek. Filmde Pucca'yı Büşra Pekin, Pekmez'i ise şarkıcı Murat Boz canlandıracak.


Filmin fragmanı için tıklayın.

3

Madagaskar Penguenleri (Penguins of Madagascar)


Tür: Animasyon


Sevimli penguenler Çavuş, Kowalski, Rico ve Asker, güçlerini Dr. Octavius Brine'ın dünyayı yoketme planlarını durdurmak için birleştirir. Onlara The North Wind adlı bir yeraltı örgütü de destek verecektir.


Filmin fragmanı için tıklayın.

4

Ölüm Alfabesi (Ouija)


Tür: Aksiyon, Gerilim


Çok eski bir cadı tahtasıyla (Ouija) oynarken kendi görüntülerini kaydeden bir genç kız, kısa süre sonra gizemli bir şekilde öldürülür. Kızın yakın arkadaşları, bu tahtayla ilgili bir problemin olduğunu sezerler. Ve kısa sürede anlarlar ki, bazı şeyler oynamak için yapılmamıştır.


Filmin fragmanı için tıklayın.

5

Gece Vurgunu (Nightcrawler)


Tür: Dram, Gerilim


Hırslı bir genç olan Lou Bloom (Jake Gyllenhaal), Los Angeles'ta polis muhabirliği yapmaya başlar. Sürekli kazaları, cinayetleri ve buna benzer felaketleri kovalayan bir kamera ekibinin de katılımıyla, Lou yavaş yavaş suç dünyasına girmeye başlar. Ve zamanla birlikte seyirci olmakla suçları işleyen olmak arasında sınır giderek belirsiz bir hal alır.


Filmin fragmanı için tıklayın.

6

Aşk ve Tutku (Miss Julie)


Tür: Dram


1890 yılında Fermanagh'ta, sıcak bir yaz akşamı evin mutsuz hanımı Julie, hizmetçilerin partisine katılır. Burada karşılaştığı kahya John'dan çok etkilenir. İkili yakınlaşmaya başlarken, bu durum John'un nişanlısı Kathleen'in hiç hoşuna gitmeyecektir.


Filmin fragmanı için tıklayın.

Haber Yayın Tarihi : 28.11.2014 11:11 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Tanju Okan'ın Yürek Dağlayan 'Kadınım' Şarkısını Kime Yazdığını Biliyor musunuz? Çuvallara Koydukları Köpekleri, Döve Döve Öldürdüler! Johnny Deep, Rus Güzelle Öpüşürken Yakalandı! Yeşilçam Jönünden Bomba İtiraf: Fatma Girik İle 36 Kez Öpüştük! Emrata, Yeşil Mayosuyla Plajın Gözdesi Oldu!