Haftanın Vizyona Giren Filmleri (28 Mart 2014) - Son Dakika

Haftanın Vizyona Giren Filmleri (28 Mart 2014)

28.03.2014 10:36

Bakalım bu hafta vizyona hangi filmler girmiş.

1

Geçtiğimiz haftanın filmleri için tıklayın.


Güzel ve Çirkin (La belle & la bête)


Tür: Gerilim, Fantastik


Disney'in çocuk klasikleri arasına giren Güzel ve Çirkin masalının yeni bir uyarlaması olan film, fantastik ve romantik unsurların yanı sıra gerilim tonu olan bir yapım.


Filmin fragmanı için tıklayın.Kaynak :
2

Peri Masalı


Tür: Romantik


Filmin baş kahramanı Mert'in hem aile içi savaşlarını hem de aşık olduğu Peri ile arasında geçen ilişkiyi konu alıyor.


Filmin fragmanı için tıklayın.

3

Adalet İçin (Michael Kohlhaas)


Tür: Dram, Tarih


Michael Kohlhaas, dürüst bir at taciridir. Ailesiyle huzurlu bir yaşam sürdürürken bir derebeyiyle tartışınca yalnızca mal varlığını değil, ailesini de tehlikeye atmış olur. Ancak onur mücadelesinden vazgeçmeyen Kohlhaas, bir ordu kurar ve bütün ülkeyi ateşe atmak uğruna hakkını arar...


Filmin fragmanı için tıklayın.

4

Meddah


Tür: Dram


Aziz, eskiden çok meşhur bir tiyatro oyuncusuyken şimdilerde otel odalarında etrafındaki bir iki dostunun yardımlarıyla yaşamaya çalışan yaşlı bir adamdır. Hızlı yaşadığı hayat Aziz'in tüm vücudunu özellikle de kalbini fazlaca yormuştur. Fazla yaşayacak zamanı olmadığının farkında olan Aziz geçmişinde yaptığı bir hata yüzünden çektiği vicdan azabını dindirmek, af dilemek üzere son yolculuğuna çıkar.


Filmin fragmanı için tıklayın.

5

Binlerce Kez İyi Geceler (A Thousand Times Good Night)


Tür: Dram


Tanınmış bir savaş muhabiri olan Rebecca, işi gereği hayatı boyunca dünyanın en tehlikeli çatışma bölgelerinde bulunmuştur. Aynı sebeplerden ötürü hem özel hayatını hem de ailesini ikinci planda tutmak zorunda kalmaktadır. Ancak son zamanlarda ailesinin Rebecca'nın durumuna duyduğu endişe iyiden iyiye artmıştır ve bu durum onu kritik bir seçimin arifesine getirmiştir


Filmin fragmanı için tıklayın.

6

Yves Saint Laurent


Tür: Biyografi, Dram


1957 yılında geçen filmde ünlü modacı Yves Saint Laurent'in markasını yaratma süreci anlatılmaktadır. O günlerde henüz 21 yaşında olan St. Laurent, moda gurusu Christian Dior'un sağ koludur. Ama Dior'un beklenmedik ölümüyle kaderi değişir. İşin başına geçen Saint Laurent, ilk tasarımını hazırladıktan sonra büyük bir şöhret kazanır. Artık moda dünyasının yükselen yıldızıdır. Bir moda şovu sırasında ise Pierre Bergé ile karşılaştığında ise hayatını tamamen değiştirecek bir ilişkiye adım atmış olur.


Filmin fragmanı için tıklayın.

Son Dakika Haftanın Vizyona Giren Filmleri (28 Mart 2014) - Son Dakika


YORUMLAR
500
Advertisement