Haftanın Vizyona Giren Filmleri (29 Kasım 2013) - Son Dakika

Haftanın Vizyona Giren Filmleri (29 Kasım 2013)

29.11.2013 12:00

Bakalım bu hafta vizyona nasıl filmler girmiş.

1

Geçtiğimiz haftanın filmleri için tıklayın.


Bir Vampir Hikayesi (Byzantium)


Tür: Fantastik, Dram


200 yıl önce doğmuş ve insan kanıyla beslenen iki gizemli kadın deniz kenarındaki bir yere sığınırlar.Clara ıssız konukevi Byzantium'da barınmalarını sağlayan yalnız Noel ile tanışır. Eleanor ise Frank'le arkadaş olur ve ona ölümcül sırlarından bahseder. Ve sırlarını paylaşmaları onlara ölümcül sonuçlar doğurur.


Filmin fragmanı için tıklayın.Kaynak :
2

Danışman (The Counselor)


Tür: Gerilim, Dram


Nişanlısı Laura ile huzurlu bir hayat süren başarılı avukat Counselor, yaşadığı ekonomik sıkıntılardan dolayı adeletin iki yanında da yer alarak uyuşturucu ticaretinin içerisine girer. Girdiği ekiple planladıkları sevkiyat bekledikleri gibi olmaz ve kendilerini can pazarının içinde bulurlar.


Filmin fragmanı için tıklayın.

3

Niko 2: Küçük Kardeş, Tatlı Bela(Niko 2: Little Brother, Big Trouble)


Tür: Animasyon, Komedi


Ortadan kaybolan küçük erkek kardeşini arayan Niko, macera dolu bu yolculuk için arkadaşlarından yardım alır.


Filmin fragmanı için tıklayın.

4

Ruhlar Bölgesi Bölüm 2 (Insidious: Chapter 2)


Tür: Gerilim, Gizem


Lambert ailesini anlatan ünlü korku filminin korkunç devam filmi INSIDIOUS: CHAPTER 2′de yeniden bir araya geliyor. Lambert ailesi, çocuklarını esir alan ruhlardan kurtarmak için Dalton'ı büyükannesi Lorraine'in yanına götürürler. Bambaşka yerde temiz ve yeni bir sayfa açma hayali kuran ailenin peşinde olan lanet burada da onların peşini bırakmıyor...


Filmin fragmanı için tıklayın.

5

Yarım Kalan Şarkı (Song for Marion)


Tür: Dram, Komedi


Aksi ve huysuz Arthur, kanserle boğuşan çok sevdiği karısı Marion’un ısrarıyla yerel bir koroya katılır. Ancak bir türlü karısının neden böyle alışılmadık koroda şarkılar söylemek istemesine anlam veremeyen Arthur, koronun güzel şefi Elizabeth ile karşılaşmasından sonra hiçbir şey için geç olmadığını farkına varır.


Filmin fragmanı için tıklayın.

6

Tamam Mıyız?


Tür: Dram


En zor zamanlarını atlatmaya çalışan iki arkadaşın yaşadığı duygusal ve eğlenceli hikayesini konu alan film, Aras Bulut İynemli ve Deniz Celiloğlu gibi oyunculara ev sahipliği yapıyor.


Filmin fragmanı için tıklayın.

Son Dakika Haftanın Vizyona Giren Filmleri (29 Kasım 2013) - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Maskeyi ağzına değil göğüslerine taktı! 52'lik yıldız çılgın akıma gecikmeli katıldı Böyle işi kim sevmez! Yaptıkları paylaşımla saniyeler içinde milyonlarca lira kazanıyorlar Ermeni askerler cephede kaçacak delik ararken, yavru Paşinyan keyifte! Sosyal medyayı sallıyor 'Kel çoban' efsanesiyle adı duyuldu! Bu mağaraya gelenlerin tek bir ortak özelliği var Taraftarların aklını başından aldı! 48'lik oyuncu Anna Falchi, takımının zaferini soyunarak kutladı