Haftanın Vizyona Giren Filmleri (30 Mayıs 2014) - Son Dakika

Haftanın Vizyona Giren Filmleri (30 Mayıs 2014)

30.05.2014 10:35

Bu hafta vizyona 7 yeni film girdi.

1

Başkanların Uşağı (The Butler)


Tür: Dram, Biyografi


Film, 1952'den 1986'ya kadar Beyaz Saray'da uşaklık (kahyalık) yapan Cecil Gains'ın yaşamını anlatıyor


Filmin fragmanı için tıklayın.

2

Kan Bağları (Blood Ties)


Tür: Dram, Suç


Frank Pierzynski (Billy Crudup) türlü pisliklere bulaştıktan sonra hapse düşmüş, çıktıktan sonra daha temiz bir hayat sürmeye çalışsa da sonunda tekrar kendini aynı bataklıkta bulmuş bir suçludur. Kardeşi Chris ise (Clive Owen) New York Polis Departmanı'nda görevli bir polistir. 1970'lerin mafya ortamında bu iki kardeş, karşı karşıya gelmek durumunda kalırlar


Filmin fragmanı için tıklayın.

3

Azem: Cin Karası


Tür: Korku


Filmin konusu, 1954 yılında Düzce'de yaşanmış gerçek bir hikayeden esinlenerek oluşturulmuş. Savunucu anlamındaki "Azem" büyüsü ise filme ismini veriyor. Gerilim türündeki filmin çekimleri olayın yaşandığı yerde, Düzce'nin bir köyünde gerçekleştiriliyor.


Filmin fragmanı için tıklayın.

4

Asabi Adam (The Angriest Man in Brooklyn)


Tür: Dram, Komedi


Filmde Robin Williams tarafından canlandırılan Henry Altmann isimli karakter, bir trafik kazasından sonra gittiği hastanede Mila Kunis'in canlandırdığı doktor Sharon Gill'in teşhisiyle, sadece 90 dakikalık ömrü kaldığını öğrenir. Ardından bugüne dek yaptığı hatalar için insanlardan af dilemek üzere New York'un altını üstüne getirecek bir maceraya atılır.


Filmin fragmanı için tıklayın.

5

Son Şans (The Congress)


Tür: Animasyon, Bilim Kurgu


Son Şans filmi, Polonyalı yazar Stanislaw Lem'in Gelecekbilim Kongresi isimli kitabından uyarlandı.


Yaşlı ve işsiz bir aktrise, son bir iş teklifi gelir. Kadın, bu işi kabul ederken verdiği kararın nelere sebep olabileceğini asla tahmin edememiştir. İleride çekilecek filmler için, hatrı sayılır bir para karşılığında, görüntüsünün dijitalleştirilerek kendisinin bir kopyasının yapılmasını kabul eder. Anlaşma gereği, görüntüsünü istedikleri her filmde kullanabileceklerdir.


Filmin fragmanı için tıklayın.

6

Balık İle Kraker'in Maceraları (Fish N Chips, Best Enemies Forever)


Tür: Çizgi


Fish adında bir balık ve Chips adında bir kedi, hayallerini süsleyen sihirli kemiği almak için birbirleriyle mücadele etmek zorunda kalacaklardır.


Filmin fragmanı için tıklayın.

Son Dakika Haftanın Vizyona Giren Filmleri (30 Mayıs 2014) - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Yeşilçam'ın ok kirpikli güzeli, süper minili pozuyla mest etti 3 çocuğunun annesini önce takip edip vurdu, sonra üzerine benzin dökerek yaktı Banyoya telefonla giren genç kızın bir anlık hatası sonunu getirdi Bir an durdu ve dönüp baktı! 'Ormanın hayaleti' fotoğrafçıya böyle poz verdi Bu görüntü yalnızca bir ülkede olur! Yağmur yağsın diye 2 kurbağayı törenle evlendirdiler
Advertisement