Haftanın Vizyona Giren Filmleri (31 Ekim 2014) - Son Dakika

Haftanın Vizyona Giren Filmleri (31 Ekim 2014)

31.10.2014 14:13

Bu hafta vizyona 6 yeni film girdi.

1

Pompeii


Tür: Aksiyon, Dram, Macera


Köleye dönüşmüş bir gladyatör, kendini gerçek aşkını kurtarmak için zamana karşı yarışırken bulur. Vezüv Yanardağı çökmek üzeredir...


Filmin fragmanı için tıklayın.Kaynak :
2

Oflu Hoca´nın Şifresi


Tür: Komedi


Bir başkasına şaka gibi, kabus gibi gelebilecek bir gün, Oflu Hoca için sıradan bir gündür. Çünkü o her gün yerel kanalda, akıl hocalığı yaptığı programda, tahammül sınırlarını zorlayan abuk sorulara yanıt vermekte; yöredeki her dişi için artık bir tehlike unsuru haline gelmiş babasını mümkün mertebe zaptetmeye çalışmakta ve bir “deli mıknatısı”na dönmüş hayatında envai çeşit abuk olay yaşamaktadır.


Filmin fragmanı için tıklayın.

3

Sivas


Tür: Dram


11 yaşında bir çocuk olan Aslan ile Sivas isimli bir dövüş köpeğinin bozkırda geçen hikayesinin anlatıldığı filmin başrolünde ise Venedik Film Festivali'nde En İyi Erkek Oyuncu dalında Altın Aslan ödülünü kazanan Doğan İzci yer alıyor.


Filmin fragmanı için tıklayın.

4

Arı Maya (Maya the Bee Movie)


Tür: Animasyon


Dünyaya yeni gelmiş bir yavru arı olan Maya, kovandaki diğer arılardan farklıdır. Yasak olduğu halde yaban arılarına düşmanlık beslememekte, onlardan korkmamaktadır. Günün birinde kovanın değerli arı sütü çalındığında herkes Maya'nın suça ortak olduğundan kuşkulanır. Kimse Maya'nın masum olduğuna inanmaz. Gerçeği ortaya çıkarıp masumiyetini kanıtlamak isteyen Maya, yanına en iyi arkadaşı Willy'yi de alarak yaban arılarının kovanına gider.


Filmin fragmanı için tıklayın.

5

New York´a Hoşgeldiniz (Welcome to New York)


Tür: Dram


Bay Devereaux (Gérard Depardieu) son derece güçlü, her şeye sahip bir dolar milyarderidir. Milyonlarca insanın kaderini elinde tutmaktadır. Ancak kendi kaderini bile elinde tutmakta zorlanmaktadır, çünkü engelleyemediği cinsel dürtüleri başına sürekli iş açmaktadır. Ve bütün bunlar onun kaybolup gitme riskini giderek artırmaktadır.


Filmin fragmanı için tıklayın.

6

Unutursam Fısılda


Tür: Romantik, Dram


Film, Tarık ile kurduğu hayallerinin peşinden İstanbul’a giden genç kasabalı Ayperi’nin şöhret yıllarını, hayalleri için ayrıldığı kasabaya uzun yıllar sonra dönüşünü ve geçmişiyle hesaplaşmasını konu alıyor.


Filmin fragmanı için tıklayın.

Son Dakika Haftanın Vizyona Giren Filmleri (31 Ekim 2014) - Son Dakika


YORUMLAR
500
Advertisement