Hagi Galatasaray'la Antrenmana Çıktı - Son Dakika

Hagi Galatasaray'la Antrenmana Çıktı

1
Teknik ekibimiz Gheorghe Hagi, Tugay Kerimoğlu ve Nezih Boloğlu yönetiminde futbolcularımız dün saat 18.00'de 1 Nolu Antrenman Sahası'nda bir araya geldi.
2
Antrenman ısınma hareketleri ile başladı. Hucüm ve defansta yapılan taktik çalışmalar ile devam eden antrenman iki takım halinde yapılan pozisyon oyunu sonrasında sona erdi. İdman yaklaşık 2 saat sürdü.
3
Harry Kewell, Gökhan Zan ve Aydın Yılmaz kondisyoner eşliğinde çalıştı. Milan Baros ve Arda Turan düz koşulara devam etti.
4
Galatasaray Profesyonel Futbol A Takımı, çalışmalarına bugün akşam saat 18.00'de Florya Metin Oktay Tesisleri'nde basına ve taraftara kapalı olarak yapacağı antrenmanla devam edecek.
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18

Haber Yayın Tarihi: 23.10.2010 11:50

Son Dakika Hagi Galatasaray'la Antrenmana Çıktı - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Suya girdikleri an insanların cinsel organına saldırıyor! İlginç yaratığı görenlerin kanı çekiliyor Yıldız şarkıcı Mariah Carey ablasının iğrenç planını yıllar sonra itiraf etti: 12 yaşımda parayla cinsel ilişkiye zorladı Cinsel organına kadar dövme yaptıran çılgın fenomenin son paylaşımı olay oldu Bir kez gelen bir daha kopamıyor! İğneada'daki longoz ormanı eşsiz güzelliğiyle büyülüyor Bağışıklığı demir gibi yapan yeşil mucize: Arpa çimi