HAKAN TARTAN Resimleri

Hakan Tartan Resimleri

 • 28 Mart 2014 11:34 Başkan Tartan: Başkan Tartan: "Konak'ta, ya Benimle Huzur Kazanacak, ya Da..." Demokratik Sol Parti (DSP) Konak adayı Dr.Hakan Tartan, "Konak’ta Hakan Tartan kazanınca; sevgi ve huzur; ‘Önce İnsan’ diyen felsefe, cumhuriyet değerleri ve Ulu Önder Atatürk kazanacak.
 • 26 Mart 2014 15:21 Başkan Tartan Sokak Çocuklarına Sahip Çıktı Başkan Tartan Sokak Çocuklarına Sahip Çıktı Konak Belediye Başkanı Dr. Hakan Tartan, Sokak Çocuklarını Koruma Derneği’nin düzenlediği kermese katıldı.
 • 26 Mart 2014 12:22 Dspli Başkan Adayı Tartan İddialı Konuştu Dspli Başkan Adayı Tartan İddialı Konuştu Konak'ın 5 yıldır başkanlığını yapan Hakan Tartan, bu kez DSP'den girdiği adaylık yarışında, Konak'ta basmadık yer bırakmıyor.
 • 25 Mart 2014 18:11 Ödül Töreninde Ustalar Anıldı Ödül Töreninde Ustalar Anıldı Han Tiyatrosu’nda gerçekleşen 3. Ünal Gürel Kısa Oyun Yazma Yarışması Ödül Töreni’ne Konak Belediye Başkanı Hakan Tartan, Han Tiyatrosu Genel Sanat Yönetmeni ve Ünal Gürel’in oğlu Rüçhan Gürel, Han Tiyatrosu Ünal Gürel Kültür Sanat Derneği Başkanı Emel Bala Güler, İzmir Devlet Tiyatroları Müdürü Metin Oyman ve Bostanlı Rotary Kulübü Başkanı Berkay Eskinazi katıldı.
 • 25 Mart 2014 17:56 Konak'ta Müzik Gecesi Konak'ta Müzik Gecesi Sanatın İzmir’deki adresi Konak Belediyesi’nin müzik koroları, Konak Belediye Başkanı Hakan Tartan’la bir araya geldi.
 • 24 Mart 2014 10:26 Tartan: Oyların Bölüneceği Söylemi Gerçeği Yansıtmıyor Tartan: Oyların Bölüneceği Söylemi Gerçeği Yansıtmıyor Demokratik Sol Parti (DSP) Konak Adayı ve Konak Belediye Başkanı Dr. Hakan Tartan, seçim ofisi açılışlarına Millet ve Murat Mahalleleri ile devam etti.
 • 21 Mart 2014 16:27 DSP'li Tartan'ın Afişlerine Büyükşehir'den Sansür! DSP'li Tartan'ın Afişlerine Büyükşehir'den Sansür! Büyükşehir'den aday gösterilmeyince, Demokratik Sol Parti'ye (DSP) geçerek Konak Belediye Başkanlığı'na bir kez daha aday olan Hakan Tartan'ın pankartları yine toplatıldı.
 • 21 Mart 2014 13:44 Tartan: Tartan: "Siyaset Baronlarının Yaptıklarını Açıklayacağım" Demokratik Sol Parti (DSP) Konak Adayı ve Konak Belediye Başkanı Dr. Hakan Tartan, Ege Karadeniz Dernekleri Federasyonu’nu (EKAF) ziyaret ederek EKAF Başkanı Aydın Özyar ve federasyon yöneticileriyle buluştu.
 • 18 Mart 2014 14:40 Başkan Tartan Yaşlıları Unutmadı Başkan Tartan Yaşlıları Unutmadı Konak Belediye Başkanı ve Demokrat Sol Parti adayı Dr. Hakan Tartan, Yaşlılar Haftası’nda huzurevi sakinlerini unutmadı.
 • 18 Mart 2014 13:52 Başkan Tartan'a Sevgi Seli Başkan Tartan'a Sevgi Seli Demokratik Sol Parti (DSP) Konak Adayı ve Konak Belediye Başkanı Dr. Hakan Tartan, Karataş semtindeki seçim ofisi açılışının ardından semt halkı ve esnaf ile bir araya geldi.
 • 17 Mart 2014 14:03 Spor Adamları da Spor Adamları da "Hakkan Tartan" Dedi İzmir’de bulunan spor dernekleri, amatör spor kulüpleri yöneticileri, İzmir’in unutulmaz sporcuları, Milli sporcular, Milli hakemler, engelli sporcular, antrenörler, veteranlar, spor yazarları ve minik sporcuların aileleri, Konak Belediye Başkanı ve DSP Konak Adayı Dr. Hakan Tartan’a teşekkür etmek amacıyla bir araya geldi.
 • 17 Mart 2014 11:10 Tartan: Tartan: "Konaklı Haksızlığı Sandıkta Düzeltecek" Demokratik Sol Parti (DSP) Konak Adayı ve Konak Belediye Başkanı Dr. Hakan Tartan, coşku ile açılan seçim koordinasyon merkezlerine bir yenisini ekledi.
 • 14 Mart 2014 16:24 Konak Belediye Başkanı Dr. Hakan Tartan Açıklaması Konak Belediye Başkanı Dr. Hakan Tartan Açıklaması Geçtiğimiz gün yaşamını yitiren Göztepe’nin efsane başkanlarından işadamı Bülent Özkul için Göztepe Spor Kulübü Gürsel Aksel Tesisleri’nde tören düzenlendi.
 • 12 Mart 2014 11:19 Tartan: Tartan: "İzmir Sandıkta Demokrasi Dersi Verecek" Demokratik Sol Parti (DSP) Konak Adayı ve Konak Belediye Başkanı Dr. Hakan Tartan, İzmir Şoförler ve Otomobilciler Odası’nı ve İzmir Otobüsçüler ve Umum Servis Araçları İşletmecileri Odası’nı ziyaret etti.
 • 11 Mart 2014 10:20 Fatih, Barbaros, Güngör, Mecidiye, Çahabey ve Turgutreis Muhtarlarından Tartan'a Destek Fatih, Barbaros, Güngör, Mecidiye, Çahabey ve Turgutreis Muhtarlarından Tartan'a Destek Demokratik Sol Parti (DSP) Konak Adayı ve Konak Belediye Başkanı Dr. Hakan Tartan, Eşrefpaşa bölgesinde bulunan altı muhtar adayının ortaklaşa hazırladığı seçim bürosunun açılışında mahallelilerin yoğun sevgi gösterisiyle karşılaştı.
 • 10 Mart 2014 12:20 DSP Konak Belediye Başkan Adayı Hakan Tartan İki Seçim Dfisini Birden Açtı DSP Konak Belediye Başkan Adayı Hakan Tartan İki Seçim Dfisini Birden Açtı Demokratik Sol Parti (DSP) Konak Adayı ve Konak Belediye Başkanı Dr. Hakan Tartan’ın Gültepe ve Çobançeşme’de seçim bürolarının açılışı, vatandaşların yoğun katılımı ile gerçekleştirildi.
 • 08 Mart 2014 10:54 Güngör Mahallesinden Tartan'a Destek Güngör Mahallesinden Tartan'a Destek Demokratik Sol Parti (DSP) Konak Belediye Başkan Adayı ve Konak Belediye Başkanı Hakan Tartan seçim startının ardından Eşrefpaşa semtinde Güngör Mahallesinde yaşayan vatandaşlar ile buluştu.
 • 07 Mart 2014 11:19 Hakan Tartan'ın Afiş İsyanı Hakan Tartan'ın Afiş İsyanı İzmir Konak İlçe Seçim Kurulu’nun, seçim büroları, il ve ilçe binaları dışında afiş, bayrak, pankart asılmasını yasaklamasının ardından ilk indirilen afiş Konak Belediye Başkanı ve DSP Konak Belediye Başkan Adayı Hakan Tartan’ın Cumhuriyet Bulvarı’ndaki tanıtım afişi oldu.
 • 06 Mart 2014 21:35 İzmir'deki Efsane Gerçek Çıktı! İzmir'deki Efsane Gerçek Çıktı!
 • 05 Mart 2014 14:37 DSP Konak Adayı Hakan Tartan'a Sevgi Seli DSP Konak Adayı Hakan Tartan'a Sevgi Seli Küçükyalı ve Göztepe’de seçim ofislerini açan DSP Konak adayı ve Konak Belediye Başkanı Dr. Hakan Tartan, “Yerel yönetimler siyaset yapma yeri değildir.
 • 04 Mart 2014 11:10 Amatörlere Tartan Desteği Amatörlere Tartan Desteği Konak Belediye Başkanı Dr. Hakan Tartan, Konak Amatör Spor Kulüpleri Derneği ve 2. Amatör Lig spor kulüpleri yöneticileriyle bir araya geldi.
 • 02 Mart 2014 12:10 Muammer Yaşar Bostancı Parkı Başkan Tartan'nın Katılımı ile Açıldı Muammer Yaşar Bostancı Parkı Başkan Tartan'nın Katılımı ile Açıldı Konak Belediye Başkanı Hakan Tartan bir parkı daha yenileyerek vatandaşın hizmetine sundu.
 • 01 Mart 2014 18:35 Tartan'dan Coşkulu Seçim Startı Tartan'dan Coşkulu Seçim Startı İzmir’de halkçı, demokrat ve içten bir yerel yönetim sergilediklerini belirten Konak Belediye Başkanı ve DSP Konak adayı Dr. Hakan Tartan seçim startını verdi.
 • 28 Şubat 2014 13:46 DSP Adayı Tartan'a Stk'lardan Sıcak Destek DSP Adayı Tartan'a Stk'lardan Sıcak Destek Demokratik Sol Parti (DSP) Konak Belediye Başkan Adayı ve Konak Belediye Başkanı Dr. Hakan Tartan’a İzmirli sivil toplum kuruluşlarından destek geldi.
 • 28 Şubat 2014 12:01 Hakan Tartan'ın Seçim Afişine Saldırı Hakan Tartan'ın Seçim Afişine Saldırı 30 Mart Yerel seçimlerine doğru İzmir'de seçimin nabzı giderek artıyor.
 • 26 Şubat 2014 11:10 Başkan Tartan: Başkan Tartan: "Oylar Bu Kez Ak Güvercine" Demokratik Sol Parti (DSP) Konak Belediye Başkan Adayı ve Konak Belediye Başkanı Dr. Hakan Tartan, Gültepe, İsmetpaşa ve Ballıkuyu’daki semt merkezlerinde otuzun üzerinde muhtar ile bir araya geldi.
 • 22 Şubat 2014 11:35 Konak Belediye Başkanı Hakan Tartan Açıklaması Konak Belediye Başkanı Hakan Tartan Açıklaması Konak Belediye Başkanı, DSP Konak Belediye Başkan Adayı Hakan Tartan, CHP Konak Belediye Başkan Adayı Sema Pekdaş'ı kastederek "Atatürk ve Türk Bayrağı'nı tartışan birine oy vermeyeceğini söyledi.
 • 19 Şubat 2014 11:00 Başkan Tartan, Konak Adaylığı Sürecini Çalışanlarıyla Paylaştı Başkan Tartan, Konak Adaylığı Sürecini Çalışanlarıyla Paylaştı Konak Belediye Başkanı Hakan Tartan, Fen İşleri, Temizlik İşleri çalışanları ve memur personel ile yaptığı toplantılarda CHP’den ayrılarak DSP’den Konak Belediye Başkanlığı adaylığına geçiş sürecini anlattı.
 • 15 Şubat 2014 10:59 Konak'ta Sevgililer Günü Dopdolu Geçti Konak'ta Sevgililer Günü Dopdolu Geçti Konak Belediye Başkanı Dr. Hakan Tartan, her yıl olduğu gibi bu yıl da Sevgililer Günü’nde İzmirlilerle kucaklaştı.
 • 30 Aralık 2013 13:10 Konak Ailesi Yılbaşını Birlikte Kutladı Konak Ailesi Yılbaşını Birlikte Kutladı Bayram ve yeni yılı belediye çalışanlarıyla birlikte kutlamayı gelenek haline getiren Konak Belediye Başkanı Dr. Hakan Tartan, 2014’ü de çalışma arkadaşlarıyla karşıladı.
 • 06 Aralık 2013 14:42 Fikret Tartan'a Son Görev Fikret Tartan'a Son Görev İzmir'in Konak İlçesi Belediye Başkanı CHP'li Hakan Tartan'ın dün yaşamını yitiren babası Fikret Tartan'ın cenazesi, İzmir Devlet Tiyatrosu'nun Konak Sahnesi'nde düzenlenen törenin ardından gözyaşlarıyla toprağa verildi.
 • 01 Aralık 2013 13:15 Emeğin Nabzı Konak'ta Tutuldu Emeğin Nabzı Konak'ta Tutuldu Emekli-Sen üyelerinin yanı sıra son günlerin tartışmalı konusu kıdem tazminatı hakkında soru işaretleri taşıyan işçilerin de ilgi gösterdiği panele Konak Belediye Başkanı Hakan Tartan, CHP İzmir Milletvekili Birgül Ayman Güler, Disk'e bağlı...
 • 23 Kasım 2013 11:25 Hakan Tartan'dan Öğretmenler Günü'ne Özel Kutlama Hakan Tartan'dan Öğretmenler Günü'ne Özel Kutlama Konak Belediye Başkanı Dr.
 • 22 Kasım 2013 13:54 Başkan Tartan Nazarköy'de Aşure Kardı Başkan Tartan Nazarköy'de Aşure Kardı CHP İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkan aday adayı ve Konak Belediye Başkanı Hakan Tartan, Kemalpaşa CHP İlçe Başkanı Ünsal Atmaca, Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı ile birlikte Nazarköy'ü ziyaret ederek aşure şenliğine...
 • 22 Kasım 2013 13:44 Ustaya Saygı Etkinliğinin Konuğu Işılay Saygın Oldu Ustaya Saygı Etkinliğinin Konuğu Işılay Saygın Oldu Konak Belediyesi 'Ustaya Saygı' etkinliğinde Işılay Saygın'ı sevenleriyle buluşturdu.
  Saygın'ı ağırlamaktan mutlu olduklarını dile getiren Konak Belediye Başkanı Hakan Tartan, "Işılay Saygın İzmir'in sembol, anıt ismidir.
 • 17 Kasım 2013 17:24 Aşure Kazanından Sevgi ve Dostluk Yayıldı Aşure Kazanından Sevgi ve Dostluk Yayıldı 7 bin kişinin aşure yediği buluşmada eller sevgi, dostluk ve kardeşlikle kenetlendi.
  Konak Belediye Başkanı Hakan Tartan, CHP İzmir İl Başkanı Ali Engin, CHP İzmir Milletvekili Musa Çam, Konak İlçe Kadın Kolları Başkanı Nüket Akyıldız,...
 • 09 Kasım 2013 23:09 Körfez'deki Atatürk Görseli 150 Bin Kişiyi Topladı Körfez'deki Atatürk Görseli 150 Bin Kişiyi Topladı İzmir Konak Belediye Başkanı Hakan Tartan'ın projesi kapsamında düzenlenen etkinlikte, 22 metrelik tekne üzerine yerleştirilen projeksiyon makinesiyle oluşturan hareketli su perdesinde, at üzerinde Atatürk canlandırması yapıldı.
 • 09 Kasım 2013 12:46 Öğrenci Dostu Tartan'dan Okullara Dev Yatırım Öğrenci Dostu Tartan'dan Okullara Dev Yatırım Göreve geldiğinden bu yana eğitime milyonlarca lira yatırım yapan Konak Belediye Başkanı Tartan, okulların her türlü ihtiyacını karşılamaya devam ediyor.
 • 06 Kasım 2013 16:34 37. Dünya Şehircilik Günü Kolokyumu İzmir'de Düzenlendi 37. Dünya Şehircilik Günü Kolokyumu İzmir'de Düzenlendi TMMOB Şehir Plancıları Odası'nın bu yıl İzmir'de düzenlediği Dünya Şehircilik Günü Kolokyumu'nda konuşan Konak Belediye Başkanı Hakan Tartan, "Koltuklarımız bize geleceğin mutlu kentlerini oluşturmak için verildi" dedi.
  TMMOB Şehir Plancıları...
 • 25 Ekim 2013 11:18 Başkan Tartan'dan Yine Bir İlk Başkan Tartan'dan Yine Bir İlk Konak Belediye Başkanı Hakan Tartan'ın resmi internet televizyonu yayına başladı.
 • 18 Ekim 2013 10:00 Avrupa Şampiyonluğu'na Doğru Yürüyorlar Avrupa Şampiyonluğu'na Doğru Yürüyorlar Konak Belediye Başkanı Hakan Tartan, Konak Belediyespor kadın futbol takımının Avrupa Şampiyonluğu yolunda başarıyla ilerlemeye devam ettiğini söyledi.
 • 04 Ağustos 2013 13:00 Konak'ta Tepeden Tırnağa Temizlik Konak'ta Tepeden Tırnağa Temizlik Konak Belediye Başkanı Hakan Tartan, yaz aylarında başlatılan uygulamanın hemen her gün ara verilmeden devam ettiğini, kentte hijyenik yaşam konusunda aşırı titiz davrandığını söyledi.
 • 15 Haziran 2013 10:41 Konak Belediyesi Eğitim Yatırımlarına Devam Ediyor Konak Belediyesi Eğitim Yatırımlarına Devam Ediyor Okullara yaptığı 20 milyon liralık yatırımla Türkiye rekoru kıran Konak Belediye Başkanı Hakan Tartan, desteğe devam edeceğini söyledi.
 • 01 Haziran 2013 09:43 Tartan: Bu Sevgi Çorbasında Tuzumuz Olması Bize Yeter Tartan: Bu Sevgi Çorbasında Tuzumuz Olması Bize Yeter Konak Başkanı Dr.Hakan Tartan, Ahmet Şefika Kilimci Özel Eğitim Merkezi'nde öğrencilerle buluştu.
 • 27 Mayıs 2013 18:57 En Başarılı Belediye Başkanları En Başarılı Belediye Başkanları ORC'nin en başarılı belediye başkanları anketi
 • 20 Mayıs 2013 11:19 Konak Belediye Başkanı Dr. Hakan Tartan Açıklaması Konak Belediye Başkanı Dr. Hakan Tartan Açıklaması Konak Belediye Başkanı Dr.
 • 14 Mayıs 2013 11:33 Minikler Doğal Yaşam Parkında Lisefest'te Minikler Doğal Yaşam Parkında Lisefest'te 'Çocuk ve Genç dostu' Konak Belediye Başkanı Hakan Tartan, desteğini moral veren etkinliklerle sürdürüyor.
 • 30 Nisan 2013 10:48 Konak Belediyesi'nden Okullara 20 Milyon TL Yatırım Konak Belediyesi'nden Okullara 20 Milyon TL Yatırım Konak Belediye Başkanı Hakan Tartan, Zafer Ortaokulu'nu ziyaret etti.
 • 23 Nisan 2013 18:39 Yöresel Ürünler Festivalinde 100 Binler İzmir'de Bir Araya Geldi Yöresel Ürünler Festivalinde 100 Binler İzmir'de Bir Araya Geldi İzmir'de ilk kez gerçekleşen Yöresel Ürünler, El Sanatları ve Kültürel Tanıtım Festivali, Konak Belediye Başkanı Hakan Tartan, Ege Sivil Toplum Birliği ve Karadeniz Federasyonları Konfederasyonu Genel Başkanı Hızır Murtezaoğlu, Gençiz Fuarcılık...
 • 11 Kasım 2012 14:13 Muhteşem Atatürk Portresi Muhteşem Atatürk Portresi