Halil Sezai'yle İlgili Bilinmeyen Detay! - Son Dakika

Halil Sezai'yle İlgili Bilinmeyen Detay!

21.02.2012 08:46

1
"Bir zamanlar fakir ama onurlu bir genç vardı" cümlesinin karşılığı Halil Sezai.
2
Sosyal medyada son günlerin fenomeni olan, şarkıları dillerden düşmeyen Sezai'nin henüz albüm satışı ve konserlerden para kazanmaya başlamadan önce ev sahibine Cihangir'deki evinin kirasını ödemekte zorlandığı ortaya çıktı.
3
Ünlü şarkıcı kira borcu yüzünden 6 ay önce ev sahibi tarafından evden atıldı.
4
O günlerde müzik âleminde tanınmayan Halil Sezai, bir süre arkadaşlarının yanında kaldıktan sonra daha ucuz bir eve taşındı.
5
Aradan geçen 6 ayda ise talih, kelimenin tam anlamıyla Sezai'nin yüzüne güldü. İncir Reçeli adlı filmin ardından çıkardığı Seni Beklerken albümü patlama yaptı.
6
Hiçbir televizyon programına katılmayan ancak konserden konsere koşan ünlü şarkıcı önümüzdeki bir ay içinde 21 yerde sahneye çıkacak.
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18

Son Dakika Halil Sezai'yle İlgili Bilinmeyen Detay! - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Dev timsah 8 yaşındaki çocuğu yuttu! Cansız bedeni, hayvanın içinden feryatlarla çıkarıldı 19 yaşındaki genç kız, hamile olduğunu tuvalette doğum suyu gelince anladı Bu kareleri görmediniz! İşte Yeşilçam efsanelerinin ölmeden önceki son görüntüleri Duygulanmamak elde değil! Atatürk'ün daha önce hiç görülmemiş fotoğrafı tam 91 yıl sonra ortaya çıktı Bu manzara hem acının hem şehadetin habercisi! 11 yiğidimizin evleri al bayraklarla donatıldı