Halit Akçatepe, Şakirin Camii'nden Son Yolculuğuna Uğurlandı - Son Dakika

Halit Akçatepe, Şakirin Camii'nden Son Yolculuğuna Uğurlandı

02.04.2017 15:26

1
Hayatını kaybeden Türk sinemasının usta oyunucusu Halit Akçetepe için Üsküdar'daki Şakirin Camii'nde cenaze töreni düzenlendi. Sanatçının cenazesi, kılınan namazın ardından Karacaahmet Mezarlığı'na defnedildi.

2
Kalp krizi sonucu 79 yaşında hayata veda eden usta oyuncu Halit Akçatepe için Üsküdar'daki Şakirin Camii'nde cenaze töreni düzenlendi.

3
Öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazına, Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, TBMM Başkanvekili Akif Hamzaçebi, CHP İstanbul Milletvekili Barış Yarkadaş, Akçatepe'nin ailesi, Müjdat Gezen, Emel Sayın, Cihat Tamer, Nuri Alço, Atılay Uluışık, Şevket Altuğ ve sanatçının sevenleri katıldı.

4
Akçatepe'den 'Ağabeyim' diye bahseden Göktay, "Çok daha uygar, bakış açısı genç olan biriydi. Aynı şeylere çok gülerdik. Yaşına rağmen daima gençti. Benden büyük olmasına rağmen, 'Bizimkiler' dizisinde benim oğlumu oynadı. O gençliğini, fiziki görüntüsüyle, kafa yapısıyla her zaman taze tuttu. Biz de onun izinde yaşatmaya çalışacağız" diye konuştu.

5
Caddebostan Kültür Merkezi'nde düzenlenen törene Akçatepe'nin sanatçı dostları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

6
7
8
9
10
11
12
13

Son Dakika Halit Akçatepe, Şakirin Camii'nden Son Yolculuğuna Uğurlandı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor
12:47